Kollektiivide 2013/2014. hooaja tegevustoetuste taotlusvoor on avatud

Laulu- ja tantsupeol osalevate kollektiivide toetusprogrammi raames on 10. kuni 30. septembrini (k.a) avatud kollektiivide tegevustoetuste taotlusvoor hooajaks 2013/14.

Kollektiivide kontaktisikutel on võimalik täita taotlusi laulu- ja tantsupeo elektroonilises registris aadressil register.laulupidu.ee.

Kollektiivid saavad toetust taotleda väljunditoetuse ning otsetoetusena.

Täiskasvanute kollektiividel on 2013/14. hooajal programmist toetuse taotlemise oluliseks eelduseks vähemalt registreerumine 2014. aasta laulu- ja tantsupeole; ühe hooaja pikkune aktiivne tegutsemine; samuti kõigi varasemate laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide riikliku toetusprogrammiga seotud lepinguliste kohustuste korrektne täitmine.

Laste- ja noortekollektiividel on eelduseks osalemine XI noorte laulu- ja tantsupeo protsessis või registreerumine 2014. aasta laulu- ja tantsupeole; vähemalt ühe hooaja pikkune aktiivne tegutsemine; samuti kõigi varasemate laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide riikliku toetusprogrammiga seotud lepinguliste kohustuste korrektne täitmine.

Toetuse kogumaht ühele kollektiivile on 300 eurot ning taotleja saab seda kasutada nii sihtotstarbelise rahalise otsetoetusena kui ka väljunditoetuse loendist pakutavate erinevate väljundite rahastamiseks.

 

Toetuse taotlemiseks tuleb kollektiivi kontaktisikul täita ajavahemikul 10.–30. september 2013 (k.a) kõigile nõuetele vastav taotlus laulu- ja tantsupeo elektroonilises registris.

Hilinenud taotlusi ei menetleta.

2013/14. hooaja tegevustoetuse programmi täpsemad tingimused leiate siit.

 

Eesti Kooriühingu poolt pakutavate väljunditega on võimalik tutvuda siin. 

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi poolt pakutavate väljunditega on võimalik tutvuda siin. 

Tegevustoetus on Laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide riikliku toetusprogrammi (LTP TP) alaprogramm, mida rahastatakse Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA (ELT SA) kaudu. Programmi eesmärk on toetada laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide ja nende juhtide tegevust ning valdkonna arengut.

ELT SA volitab lepingu alusel tegevustoetuste taotlusi menetlema valdkonna arengut tagavad ühingud Eesti Kooriühingu ning Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi, kes moodustavad taotluste menetlemiseks toetusprogrammi ekspertkomisjonid.

Lisainformatsioon:

Eesti Kooriühing

programmitoimetaja

Kristel Pedak

kristel.pedak@kul.ee

telefon 627 4456

 

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts

programmitoimetaja

Elsa Vapper

toetus at errs dot ee

telefon 601 5641

 

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

programmitoimetaja

Vaike Rajaste

vaike dot rajaste at laulupidu dot ee

telefon: 627 3120