01.06.2018 väljastatud kutsetunnistused

Rahvatantsuspetsialist tase 7

1. Ave Anslan - Jõgevamaa
2. Karin Soosalu - Harjumaa
3. Kristi Aitsam - Tallinn
4. Marius Aave - Tartu

Rahvatantsuspetsialist tase 6

1. Clelia Madi - Pärnu
2. Heleri Huuse - Põlvamaa
3. Ingrid Jasmin - Pärnu
4. Kersti Truverk - Saaremaa
5. Laura Mander - Viljandi
6. Olga Halliksaar - Ida-Virumaa
7. Raivo Erm - Pärnu
8. Reelika Poroson - Viljandi
9. Taivo Aljaste - Ida-Virumaa
10. Urmas Laigna - Tallinn
11. Vaili Viirlaid - Ida-Virumaa

20.12.2017 väljastatud kutsetunnistused

Rahvatantsuspetsialist tase 8

1. Kadri Tiis - Harjumaa


Rahvatantsuspetsialist tase 6

1. Marika Järvet - Jõgeva
2. Krista Kukk - Harjumaa
3. Liia Lees - Haapsalu
4. Eena Mark - Saaremaa
5. Virve Muser - Jõgevamaa
6. Viive Reiman - Pärnumaa
7. Ulvi Riitsalu - Valgamaa
8. Eve Rink - Viljandimaa
9. Liudmila Turaeva - Ida-Virumaa
10. Indrek Varik - Põlvamaa
11. Virge Varilepp - Saaremaa
12. Inga Väli - Järvamaa


Rahvatantsuspetsialist tase 5

1. Kerli Relli - Lääne-Virumaa
2. Mare Sipsaka - Harjumaa

 

27.12.2016 väljastatud kutsetunnistused

Rahvatantsuspetsialist tase 6

1. Meelika Kaarna - Tartu
2. Viivika Kook - Tartumaa
3. Kristel Maruste - Tartu
4. Mari Rüütli -  Põlvamaa
5. Maris Toomel - Ida-Virumaa
 

Rahvatantsuspetsialist tase 5

1. Kadri Aadma - Tallinn
2. Merike Hobolainen - Ida-Virumaa
3. Kerli Kasar - Tartumaa
4. Kristine Diane Liive - Tallinn
5. Kätlin Merisalu - Järvamaa
6. Liina Roop - Harjumaa
7. Raina Soosaar - Läänemaa
8. Elen Sukamägi - Tartu
9. Raivo Suni - Jõgevamaa
10. Age Tekku - Raplamaa
11. Tiiu Üksik - Tallinn
 

28.11.2015 väljastatud kutsetunnistused

Rahvatantsuspetsialist tase 6

1. Anneli Arraste - Viljandimaa
2. Egert Eenmaa - Lääne-Virumaa
3. Anne Keerd - Saaremaa
4. Janne Kuuskla - Harjumaa
5. Roland Landing - Pärnumaa
6. Merilin Metsatsirk - Viljandimaa
7. Evi Vaher - Pärnumaa
8. Malle Õiglas - Läänemaa
9. Kaja Kivi - Jõgevamaa
10. Heli Tohver - Harjumaa
11. Veera Leas - Kihnu
12. Helgi Taelma - Hiiumaa
13. Scarlett Ilves - Tallinn

Kõik kehtivad kutsetunnistused:

https://www.kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsetunnistused

Väljaandjaks vali Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts

 


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

XX tantsupeo "Minu arm" mentorseminar võimlemisrühmade juhendajatele

02.-03. veebruar 2019

Loe veel XX tantsupeo "Minu arm" mentorseminar laste- ja noorterühmade juhendajatele

09.ja 16. veebruar 2019

Loe veel XX tantsupeo "Minu arm" mentorseminar sega-, nais- ja pererühmade juhendajatele

02.-03. märts 2019

Loe veel Kristjan Toropi 85. sünniaastapäev

05. märts 2019, Kolu kõrts

Loe veel Rahvamuusikapeo II eelproov ja ettemäng

06. aprill 2019, Tartu

Loe veel Rahvamuusikapeo II eelproov ja ettemäng

07. aprill 2019, Tallinn

Loe veel XXI üle-eestiline õpetajate rahvatantsufestival „RÕÕMU PIKNIK“

13. aprill 2019, Tallinn

Loe veel Võnnu Kaera-Jaan XXI

18. mai 2019

Loe veel XX tantsupeo joonisteseminarid

19. mai 2019, Paide Kultuurikeskuses

Tantsulavastus "Loodud jääma"

21. juuni 2019, Tartus Kassitoome orus

Loe veel Rahvakunstiansambel Leigarid 50 Juubeliõhtu Alexela kontserdimajas

12. oktoober 2019

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

19. oktoober 2019, Põlva Kultuurikeskus

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

20. oktoober 2019, Kohtla-Järve Kultuurikeskus

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

02. november 2019, Alexela Kontserdimaja

Rahvatantsuselts Pääsuke 40 juubel

23. november 2019, Alexela kontserdimaja

Rahvatantsuansamblite Liidu kontsert

23.-24. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni tantsude võistutantsimine

30. november 2019

Ilma Adamsoni juubelile pühendatud kontsert

01. detsember 2019, Alexela Kontserdimaja

XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprill 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021