ERRSi üksikliikmete nimekiri

ERRSi üksikliikmed

  1. Adamson Ilma
  2. Agu Märt
  3. Alas Kristi
  4. Aljaste Taivo
  5. Arak Aivar
  6. Arraste Angela
  7. Asber Aveli
  8. Berelkovski Voldemar
  9. Eenmaa Egert
  10. Einaste Andi
  11. Feršel Ülle
  12. Järvela Kalev
  13. Järvet Marika
  14. Karon Mari
  15. Kasemets Toivo
  16. Kepler Ülle
  17. Kiipli Eero
  18. Klein Gaido
  19. Kopliorg Helgi
  20. Koppelmann Eevi
  21. Kull Milvi
  22. Kurrikoff-Herman Agne
  23. Kuuskla Janne
  24. Kuznetsova Marina
  25. Lääne Virve
  26. Laanemets Enna
  27. Laigna Urmas
  28. Laine Andre
  29. Laurimaa Tiiu
  30. Luks Aime
  31. Nahko Peeter
  32. Nakus Dagmar
  33. Nõmmik Anneli
  34. Orav Maie
  35. Paulus Mall
  36. Peet Kaja
  37. Pihu Linda
  38. Piirits Külli
  39. Põder Annely
  40. Põlder Jaanus
  41. Põlendik Erika
  42. Pomerants Tõnu
  43. Rasskazova Natalja
  44. Rikk Krista
  45. Roode Els
  46. Roop Liina
  47. Rusi Tiiu
  48. Ruul Made Heljo
  49. Saar Maido
  50. Seera Eva
  51. Tammemäe Maie
  52. Tari Talvar
  53. Teets Reet
  54. Teras Eha
  55. Tiis Kadri
  56. Tomingas Ilka- Leonore
  57. Toms Aire
  58. Toomla Margus
  59. Trug Helen
  60. Üksik Tiiu
  61. Uppin Juhan
  62. Uusküla Karin
  63. Vaas Ülle
  64. Väli Ott
  65. Valner Kadri
  66. Varlõgina Anastassia
  67. Viitmaa Marju
  68. Žigurs Juris
  69. Zubko Rauno
     

 


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Rahvamuusikapeo I eelproov

26. jaanuar 2019, Tallinn

Loe veel Rahvamuusikapeo I eelproov

27 jaanuar 2019, Tartu

Loe veel Kristjan Toropi 85. sünniaastapäev

05. märts 2019

Loe veel Rahvamuusikapeo II eelproov ja ettemäng

06. aprill 2019, Tartu

Loe veel Rahvamuusikapeo II eelproov ja ettemäng

07. aprill 2019, Tallinn

Loe veel XXI üle-eestiline õpetajate rahvatantsufestival „RÕÕMU PIKNIK“

13. aprill 2019, Tallinn

Loe veel XX tantsupeo joonisteseminarid

19. mai 2019, Paide Kultuurikeskuses

Tantsulavastus "Loodud jääma"

21. juuni 2019, Tartus Kassitoome orus

Loe veel Rahvakunstiansambel Leigarid 50 Juubeliõhtu Alexela kontserdimajas

12. oktoober 2019

Rahvatantsuansamblite Liidu kontsert

23.-24. november 2019

Loe veel XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprill 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021