Selgusid V Maie Orava tantsude võistutantsimise parimad

Selgusid 23. aprillil Kosel toimunud V Maie Orava võistutantsimise võitjad.

Vanemad segarühmad:
I koht Pelgulinna Rahvamaja segarühm TONTAR, juhendaja Erika Põlendik
II koht Segarühm PANGVIINA, juhendaja Eve Lutter

Nooremad segarühmad:
I koht Tantsuansambel SÕLEKE vilistlasrühm, juhendaja Ene Jakobson
II koht SAVIJALAKESED II, juhendaja Piret Lett

Esindusrühmad:
I koht Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel KULJUS, juhendaja Märt Agu
II koht Rahvatantsurühm TUURIT-TUURIT, juhendaja Eneli Rüütli

Naisrühmad:
I koht Tantsurühm LUSTLIK, juhendajad Ulrika Grauberg, Malle Õiglas
II koht Kunda Linna Klubi naisrahvatantsurühm KÕKUTAJAD, juhendaja Enna Laanemets
III koht Tammiku Rahvamaja naisrühm TAMMIKU, juhendaja Helju Tori

Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital premeeris Maie Orava tantsude võistutantsimise parimaid loominguliste stipendiumitega kogusummas 1597, 79 eurot.

ERIPREEMIAD:
Publiku lemmik Tammiku Rahvamaja naisrühm TAMMIKU, juhendaja Helju Tori
Kose noorterühma eripreemia Kiili segarühm, juhendaja Triin Aas
Kuivajõe nasirühma eripreemia Tammiku Rahvamaja naisrühm TAMMIKU, juhendaja Helju Tori
Segarühma KAPAK eripreemia Tantsuansambel VIRULANE segarühm, juhendaja Taivo Aljaste
Naisrühma KIRILIND eripreemia Tantsurühm LUSTLIK, juhendajad Ulrika Grauberg, Malle Õiglas
Kalle Kivistiku eripreemia Külapiigad, juhendaja Kaare Tammaru
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel, juhendajad Mae Viires, Aveli Asber
Polli loomaaia eripreemia Naisrahvatantsurühm NAITA, juhendaja Lea Hanni
Viikingite küla eripreemia Tantsuansambel SÕLEKE vilistlasrühm, juhendaja Ene Jakobson
Tarvanpää Seltsi eripreemiad:
Kõige „Maiemad naised“ Tantsurühm LUSTLIK, juhendajad Ulrika Grauberg, Malle Õiglas
Kõige „mehelikumad mehed“ Tantsuansambel SÕLEKE vilistlasrühm, juhendaja Ene Jakobson
Kõige „Oravam tantsurühm“ Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel KULJUS, juhendaja Märt Agu
Kõige parem päevajuht Meelis Kompus



Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Toropi-simman 2020

07. märts 2020

Loe veel VII Tallinna ja Harjumaa talvine tantsupäev "Kolmteist õnne keerutust"

13. märts 2020, Tallinn

Loe veel Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli kontsert „Olemise mustrid“

14. märts 2020, Tartu

Loe veel Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad 15 - kontsert-lavastus "Elumere ainetel"

27. märts 2020, Tallinn

Loe veel Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli kontsert „Olemise mustrid“

29. märts 2020, Rakvere teater

Loe veel Õpetajate rahvatantsurühmade festival

18. aprill 2020, Haapsalu

Loe veel XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprill 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel Baltikum tantsib

25.-26. aprill, Paide ja Tartu

Loe veel Tantsuansambel Lee kevadkontsert

02. mai 2020, Tallinn

Loe veel Traditsioonilise tantsu festival Sabatants 2020

14.-16. mai 2020, Tallinn

Loe veel Võnnu Kaera-Jaan XXII

16. mai 2020 , Võnnu

Loe veel XIII vabariiklik koolinoorte rahvatantsufestival

16.-17. mai 2020, Viljandi

Loe veel Tartumaa tantsupidu “Päev Emajõel”

07. juuni 2020, Tartu

Loe veel II Seto Tandsopido KAGOH KUL`ATASÕ`

27. juuni 2020, Värska

Loe veel Pärimustantsu festival Pärimuse Pundar

27.-28. juuni 2020

Loe veel Tantsulavastus "Õnneotsija"

11.-12. juuli 2020, Võrumaa

Loe veel RKS Kirmase 35.juubelikontsert "Soovide puu"

14. november 2020, Pärnu

Loe veel Uute tantsude konkurss 2020

21. november 2020, Paide

Loe veel Rahvatantsuansambel Tarvanpää juubelikontsert

15. mai 2021, Rakvere

Loe veel IV Kagu-Eesti tantsupidu

30. mai 2021, Põlva

Loe veel Tantsuansambel Tuisuline 70. aastapäeva kontsert

10. aprill 2021, Tallinn

III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021

XIII noorte laulu- ja tantsupidu

1.-3. juuli 2022