ERRS KULDMÄRGI OMANIKUD

 Aado Kaasik
Agne Kurrikoff-Herman
Ahto Nurk
Aili Möller
Aime Luks
Airi Rütter
Anneli Arraste
Ants Arro
Aveli Asber
Egne Liivalaid
Ehalaine Vooremaa
Eleonore Kohv-Maiste
Erika Põlendik
Heino Tartes
Helena-Mariana Reimann
Helgi Miller
Helje Peet
Helju Tori
Helju Veedam
Helle-Mare Kõmmus
Henry Semmel
Hilja Tamm
Hinge Aaso
Ilka Tomingas
Ilmar Moss
Ingrid Sukamägi
Ingrida Edite Saulīte
Ivi Lehtmets
Ivo Tõnurist
Jaanus Randma
Juris Žigurs
Kadri Tiis
Kaisa Laasik
Kalev Järvela
Kalle Raidsalu
KM Rugodiv
Koidula Kohver
Kätrin Järvis
Lea Hanni
Lehti Merilo
Leida Tiis
Leili Nael
Liia Palmse
Liidia Konsa
Liina Teose
Lille Tali
Linda Pihu
Maido Saar
Maie Karus
Maie Pau
Maie Tammemäe
Maire Udras
Manfred Strickman
Margus Veerne
Marina Kuznetsova
Milvi Link
Niina Raadik
Nils Sjölund
Paul Bobkov
Piret Lett
Rein Kippar
Rita Mändla
Sille Kapper
Sirje Luik
Svetlana Orgmets Brusnigina
Tiiu Kiudorv
Tiiu Pärnits
Tiivi Lepik
Toivo Luhats
Uno Veerne
Vello Ainsalu
Virve Kurbel
Virve Lääne
Virve Muser
Ülle Feršel
Ülo Luht


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Rahvamuusikapeo II eelproov ja ettemäng

06. aprill 2019, Tartu

Loe veel Rahvamuusikapeo II eelproov ja ettemäng

07. aprill 2019, Tallinn

Loe veel XXI üle-eestiline õpetajate rahvatantsufestival „RÕÕMU PIKNIK“

13. aprill 2019, Tallinn

Loe veel Rahvusvaheline tantsupäev - "Terve vald"

29. aprill 2019

Loe veel Traditsioonilise tantsu festival "Sabatants"

02.-04. mai 2019

Loe veel ERRS kevadine üldkogu

04. mai 2019, Tallinn

Loe veel Võnnu Kaera-Jaan XXI

18. mai 2019

Loe veel XX tantsupeo joonisteseminarid

19. mai 2019, Paide Kultuurikeskuses

Rõuge valla laulu- ja tantsupidu "Piiri veeren"

01. juuni 2019, Misso vabaõhulava

Loe veel Tallinna XX Võimlemispidu MAAILMA AEG

02. juuni 2019

Loe veel Võrumaa laulu-ja tantsupidu

16. juuni 2019, Võru-Kubija vabaõhulava

Tantsulavastus "Loodud jääma"

21. juuni 2019, Tartus Kassitoome orus

Loe veel XXV Võru pärimustantsu festival

17.-21. juuli 2019, Võru

Loe veel A. Teppole pühendatud võistumängimine lõõtspillidel

20. juuli 2019, Võru Kannel

Rahvakunstiansambel Leigarid 50 Juubeliõhtu Alexela kontserdimajas

12. oktoober 2019

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

19. oktoober 2019, Põlva Kultuurikeskus

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

20. oktoober 2019, Kohtla-Järve Kultuurikeskus

Uute lõõtspillilugude konkurss Ummamuudu lugu

26. oktoober 2019, Võru Kannel

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

02. november 2019, Alexela Kontserdimaja

Uute Naistetantsude Konkurss

09. november 2019, Jõgeva

Loe veel Viljandi naisrühm LEOLA 40. juubelikontsert

16. november 2019, Sakala Keskus

Rahvatantsuselts Pääsuke 40 juubel

23. november 2019, Alexela kontserdimaja

Rahvatantsuansamblite Liidu kontsert

23.-24. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni tantsude võistutantsimine

30. november 2019

Ilma Adamsoni juubelile pühendatud kontsert

01. detsember 2019, Alexela Kontserdimaja

III Võru talvine tantsupäev

07. detsember 2019, Võru

XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprill 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021