Selgusid uute tantsude konkursi finalistid!

Täname kõiki tantsude loojaid ja tantsijaid, kes osalesid uute tantsude konkursil.

15. novembril Salme Kultuurikeskuses toimuvale uute tantsude konkursi lõppvooru on oodatud:

Lastetantsud  

1.Minu velled  

2.Kannapööre 

3.Lustirong 

4.Uisutajad

5.Pirupolka

6.Õues on külm 

7.Õunalugu

8.Tule tantsi

9.Kooliteel 

10.Laupäeval isaga 

11.Talitrallirein 

12.Nälja-Mihkel 

13.Kevadrõõm

14.Pirupolka

15. Kadrid ja mardid  

 

Neidude tantsud

1.Maailm heliseb

2.Hällü pääle kutsuminõ 

3.Kiigelaul 

4.Kindakirjad 

5.Puhas lumi

6. Taevas mul lai  

 

C rühmade tantsud

1.Jaaniöö

2.Maasikille

3.Põhjamaa lapsed 

4.Kandletegu

5.Illos valts

6.Röasusi

7.Õnnevalss

8.Ühe jala polka

9.Pirupolka 

Märgusõna                      

poisid

hans

rong

talv

kalad kuival

kalad kuival

õun

julgus

kool

isa

muhemees

hunt

kevad

pirrupolka

kadrid ja mardid 

 

Märgusõna

maailm heliseb

kiigele!

pesa punumine

kindakirjad

puhas lumi

taevas mul lai

 

Märgusõnad

öö

maasikille

põhjamaa

igatahes

illos

röasusi

õnnelind

ühe jala polka

piru

 

15. novembri päevakava

9.00              Laste lavaproovid

11.00- 12.15  I KONTSERT

12.15 -13.45  Neidurühmade ja C rühmade lavaproovid

14.00            Lastetantsude konkursi tulemuste väljakuulutamine

14.15 -15.30  II  KONTSERT

17.00            Neidude –ja noorte tantsude konkursi väljakuulutamine. Lõpetamine

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Noorte segarühm Keerutajad 10 juubelikontsert

 9. juuli kell 18:00 Paide vallimäel

Loe veel Pärimustantsu festival Pärimuse Pundar

05.-06. september 2020

Loe veel XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

19.-20. september 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad 15 - kontsert-lavastus "Elumere ainetel"

25. september 2020, Tallinn

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupeo PereLugu seminarid

3.-4. oktoober 2020 Tartus H. Treffneri Gümnaasiumis ja Tallinnas Pelgulinna Gümnaasiumis

Loe veel Meeste tantsupidu 4 venda tantsude õppeseminarid

10. ja 11. oktoobril 2020 Tallinnas ja Tartus

Loe veel VI Eestimaa võimlemispidu "Kingitus" seminar

17. oktoober Tartu, Turu tn Spordihoone

Loe veel VI Eestimaa võimlemispidu "Kingitus" seminar

18. oktoober 2020. Tallinn, Kalevi Spordihall

Loe veel Meeste tantsupidu 4 venda tantsude õppeseminarid

 31. oktoobril ja 1. novembril 2020 Tallinnas ja Tartus

Loe veel RKS Kirmase 35.juubelikontsert "Soovide puu"

14. november 2020, Pärnu

Loe veel Uute tantsude konkurss 2020

21. november 2020, Paide

Loe veel Kalev Järvela 60. sünnipäeva tähistamine kontsertlavastusega "Sina jõuad kaugemale"

12. detsember 2020, Tallinnas Salme kultuurikeskuses

Loe veel Rahvatantsuansambel Tarvanpää juubelikontsert

15. mai 2021, Rakvere

Loe veel IV Kagu-Eesti tantsupidu

30. mai 2021, Põlva

Loe veel Tantsuansambel Tuisuline 70. aastapäeva kontsert

10. aprill 2021, Tallinn

Rahvatantsuansambel Kajakas 70.aastapäeva kontsert

24. aprill 2021, Pärnu

Loe veel Meeste tantsupidu 4 venda

05.-06. juuni 2021, Rakvere

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021

Loe veel II Seto Tandsopido KAGOH KUL`ATASÕ`

26. juuni 2021, Värska

Loe veel VI Eestimaa võimlemispidu "Kingitus"

4. juuli 2021 Tallinnas, Kalevi Keskstaadionil

Loe veel Tantsulavastus "Õnneotsija"

10.-11. juuli 2021, Võrumaa

Loe veel TÜ Rahvakunstiansambli 77. aastapäeva kontsert

19. märts 2022 ERM

Loe veel Tartumaa tantsupidu “Päev Emajõel”

05. juuni 2022, Tartu

Loe veel XIII noorte laulu- ja tantsupidu

1.-3. juuli 2022