LOKULAUAD 2018

AASTA TANTSUJUHT
Jaanus Randma

AASTA RAHVAMUUSIK
Cätlin Mägi

AASTA KOLLEKTIIV
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed

AASTA LOOJA
Kristiina Vilipõld

AASTA KOOLITAJA
Kadri Lepasson

AASTA KORRALDAJA
Agne Kurrikoff-Herman ja Pille-Riin Soots

AASTA SÕBER
Tallinna Tehnikakõrgkool

AASTA SÜNDMUS
Tantsuansamblite tantsupidu "100 tantsu lugu"

MAASOOL
Anne Keerd

VÄLIS-EESTI RÜHMADE MENTOR
Angela Arraste

PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Aino Orgmets

PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Aino Lukman

PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Õie Pärtel 

LOKULAUAD 2017

AASTA TANTSUJUHT
Kaire Ojavee

AASTA RAHVAMUUSIK
Kai Leas

AASTA KOLLEKTIIV
Tantsutallad

AASTA KOLLEKTIIV
Suguvõsaorkester Pillipuu

AASTA TOETAJA
Tartumaa Omavalitsuste Liit

AASTA LOOJA
Ene Jakobson

AASTA KORRALDAJA
Anna Raudkatsi Tantsuselts

AASTA KOOLITAJA
Kadri Laube

AASTA SÜNDMUS
XII noorte tantsupidu "Mina jään"

AASTA SÜNDMUS
XII noortepeo "Mina jään" rahvamuusikapidu

PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Liidia Konsa

PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Urve Kilk

PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Toivo Luhats

AASTA TEGU
Tantsupidu Vabaduse väljakul

 

LOKULAUAD 2016

AASTA TANTSUJUHT
Maire Udras

AASTA RAHVAMUUSIK
Aivar Arak

AASTA KOLLEKTIIV
Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm

AASTA KOLLEKTIIV
Saku Mandoliinid

AASTA TOETAJA
Rotermann City ja Ander Sõõrumaa

AASTA LOOJA
Elo Unt

AASTA KORRALDAJA
Airi Rütter

AASTA KOOLITAJA
Lili Välimäe

AASTA KOOLITAJA
Ilma Adamson

AASTA SÜNDMUS
II Eesti Naiste Tantsupidu "Mehe lugu"

AASTA SÜNDMUS
Rahvamuusikapidu

PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Ülle Feršel

PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Els Roode

 

LOKULAUAD 2015

AASTA TANTSUJUHT
Helena-Mariana Reimann

AASTA RAHVAMUUSIK
Heino Tartes

AASTA KOLLEKTIIV
Lõõtsavägilased

AASTA TOETAJA
Haapsalu linn

AASTA TOETAJA
Lääne-Nigula vald

AASTA LOOJA
Rüüt

AASTA LOOJA
Kristiina Siig

AASTA KORRALDAJA
Valdo Rebane

AASTA KORRALDAJA
Margit Kuhi

AASTA KOOLITAJA
Kadri Tiis

AASTA SÜNDMUS
August Teppo Lõõtsatalu avamine

AASTA SÜNDMUS
Meeste Tanstupidu 3

PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Maie Orav

TALLINNA TALVISE TANTSUPÄEVA KORRALDAMINE
Tantsusarvikud

 

 LOKULAUAD 2014

 ERRS AASTA TUNNUSTUS
Angela Arraste

 ERRS AASTA TUNNUSTUS
Tallinna Tehnikaülikooli Tantsuansambel Kuljus lauamängu „Triksterimuster“ väljaandmise eest

 AASTA RAHVAMUUSIKAKOLLEKTIIV
Jõgeva Muusikakooli rahvamuusikaansambel TUUSTAR

 AASTA RAHVATANTSUKOLLEKTIIV
Tallinna Huvikeskuse „Kullo“ tantsuansambel Sõleke

 AASTA RAHVAMUUSIK
 Kristi Alas

 AASTA LOOJA
Maido Saar

 AASTA KORRALDAJA
Erika Kõllo

 AASTA SÜNDMUS
XIX Tantsupidu „Puudutus“

 AASTA SÜNDMUS
Pillipidu

 AASTA KOOLITAJA
MTÜ Wäega Wärk – Eve Burmeister

 PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Helju Tori

 PIKAAJALINE PANUS VALDKONNA ARENGUSSE
Inda Kõiva

 

AASTA TUNNUSTUSED 2013
(erandkorras Lokulaudasid välja ei antud)

AASTA MAAKONNA TANTSUPIDU
Harjumaa tantsupidu "Ajamustrid"

AASTA SÜNDMUS
Pärimuse päitsed

AASTA KOLLEKTIIV
Pillipiigad

AASTA RAHVAMUUSIK
Jaanus Põlder

AASTA TOETAJA
Eesti Rahva Muuseum

AASTA KORRALDAJA
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus

AASTA KOOLITAJA
Maie Orav

AASTA LOOJA
Maire Udras, Silvi Jansons

PIKAAJALINE TEGEVUS RAHVATANTSU VALDKONNAS
Piret Lett

PIKAAJALINE PANUS RAHVAMUUSIKASSE
Igor Tõnurist

PIKAAJALINE TEGEVUS KOOLITUSTE KORRALDAJANA
Rahvakultuuri Keskuse koolitusosakond

ELUTÖÖ AUHIND
Virve Köster

ELUTÖÖ AUHIND
Jaan Sommer

 

LOKULAUAD 2012

ENIM PÄRJATUD TANTSUAUTOR 2012
Helena-Mariana Reimann

ERRSi KÕIGE SUUREM SÕBER
Pelgulinna Gümnaasium

KÕIGE KAUEM EESTLASI TANTSITANUD ANSAMBEL
Kukerpillid

III SOOME-EESTI TANTSUPEO LAVASTAMINE
Petri Kauppinen

KÕIGE ENAM TANTSIJAID III SOOME-EESTI TANTSUPEOL
Kristiina Kapper

ENIM RÜHMI VII KOOLINOORTE RAHVATANTSUFESTIVALIL
Egne Liivalaid

 

LOKULAUAD 2011

ENIM RÜHMI KOOLINOORTE LAULU- JA TANTSUPEOL "MAA JA ILM"
Maido Saar

SUURIM RAHVAMUUSIKAKOLLEKTIIV KOOLINOORTE LAULU- JA TANTSUPEOL "MAA JA ILM"
Jaanus Põlder

ENIM RÜHMI I NAISTE TANTSUPEOL
Ilma Adamson

ENIM RÜHMI TEATETANTSUL
Anne Keerd

TEATETANTSU PROJEKTI ENIM VABATAHTLIKKE KAASANUD
Eero Kiipli

TARTUS TOIMUNUD EUROPEADE NÕUTUIM RAHVAMUUSIK
Ahto Nurk


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Tantsulavastus "Loodud jääma"

21. juuni 2019, Tartus Kassitoome orus

Loe veel Laste Oma Folk VIII

25.- 28. juuni 2019, Järvamaal Salutaguse Muusika Aidas

Loe veel Rahvamuusikapidu - kontsert "Kannelde öö"

04.juulil 2019

Loe veel XX tantsupidu "Minu arm"

04.-07. juuli 2019

Loe veel Rahvamuusikapidu - peakontsert

05. juuli 2019, kell 14.00, Vabaduse väljak

Loe veel Välis-Eesti tantsurühmade kontsert "Ühendusmaa on Eestimaa"

07. juuli 2019, Vabaduse väljak, Tallinn

Loe veel XXV Võru pärimustantsu festival

17.-21. juuli 2019, Võru

Loe veel A. Teppole pühendatud võistumängimine lõõtspillidel

20. juuli 2019, Võru Kannel

Rahvatantsujuhtide suvekursus 2019

6.-9. august, Olustvere

Loe veel Rahvakunstiansambel Leigarid 50 Juubeliõhtu Alexela kontserdimajas

12. oktoober 2019

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

19. oktoober 2019, Põlva Kultuurikeskus

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

20. oktoober 2019, Kohtla-Järve Kultuurikeskus

Uute lõõtspillilugude konkurss Ummamuudu lugu

26. oktoober 2019, Võru Kannel

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

02. november 2019, Alexela Kontserdimaja

Uute Naistetantsude Konkurss

09. november 2019, Jõgeva

Loe veel Viljandi naisrühm LEOLA 40. juubelikontsert

16. november 2019, Sakala Keskus

Rahvatantsuselts Pääsuke 40 juubel

23. november 2019, Alexela kontserdimaja

Rahvatantsuansamblite Liidu kontsert

23.-24. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni tantsude võistutantsimine

30. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni juubelile pühendatud kontsert

01. detsember 2019, Alexela Kontserdimaja

ERRSi aastapäevakontsert ja aastatunnustuste üleandmine

07. detsember 2019, Mustamäe Kultuurikeskus Kaja

Loe veel III Võru talvine tantsupäev

07. detsember 2019, Võru

TÜ Rahvakunstiansambli 75. aastapäeva juubelikontsert

14.märts 2020, Tartu

Loe veel XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprill 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel Tantsuansambel Tuisuline 70. aastapäeva kontsert

10. aprill 2021, Tallinn

III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021