Maie Orava tantsude võistutantsimise tulemused

Maie Orava tantsude võistutantsimise tulemused 16.04.2016

Naisrühmad:

I koht neiud Läki Tantsule noorterühma neiud (juhendaja Ulrika Grauberg)
I koht naised Paide Ühisgümnaasiumi naisrühm Uhkeste (juhendaja Marika Kuusik)
Kuna neidude kategooriat eraldi ei olnud, siis žürii otsustas anda kohad selliselt, et need kaks rühma jagavad I-II kohta
III koht Tantsurühm Kalurineiud (juhendaja Ulrika Grauberg)

Meeste rühmad:

Kuna selles kategoorias võistles vaid üks rühm, siis otsustati kohta mitte välja anda ja seda rühma tunnustati eripreemiaga
Läki Tantsule noorterühma noormehed (juhendaja Ulrika Grauberg) eripreemia väga hea esinemise eest

B segarühmad:

I koht Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed (juhendajad Piret Lett, Leanika Parra)
II koht Läki Tantsule täiskasvanute segarühm (juhendaja Ulrika Grauberg)
III koht Tantsuansambel Tuisuline (juhendaja Monika Tomingas)

C rühmad:

Kuna osales kaks rühma, siis kohti välja ei jagatud, mõlemad rühmad said eripreemia:
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed (juhendajad Piret Lett ja Mait Pinsel) – eripreemia loomutruu esituse eest
Läki Tantsule noorterühm (juhendaja Ulrika Grauberg) – eripreemia tants hea tehnilise soorituse eest

D rühmad:

I koht segarahvatantsurühm Laanetagused (juhendaja Enna Laanemets)
II koht Põltsamaa Kultuurikeskuse segarahvatantsurühm Virmalised (juhendaja Senta Bergmann)
III koht Tantsuansambel Sõlekese täiskasvanud: Mis rühm see on (juhendajad Ingrid Elsa Mugu ja Carolin Beres

A rühmad:

I koht Soveldaja (juhendaja Elo Unt)
II koht Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed II (juhendajad Piret Lett ja Kaja Naarits)
III koht Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed I (juhendajad Piret Lett ja Leanika Parra)

Veel anti välja järgmised eripreemiad:

Rahvatantsurühm Tuurit - Tuurit (juhendajad Eneli Rüütli ja Tiiu Pärnits) „ Parimad tiivaripsutajad“
Naisrühm Kaarma Kargus (juhendaja Kai Kiik) „Kõige naiselikum naisrühm“
Publiku lemmikuks valiti Läki Tantsule noorterühma noormehed (juhendaja Ulrika Grauberg)
Tantsurühm Lustliku lemmik oli Põltsamaa Kultuurikeskuse segarahvatantsurühm Virmalised (juhendaja Senta Bergmann)

Üldvõitja Soveldaja (juhendaja Elo Unt).

Züriisse kuulusid: Ülle Feršel, Maie Karus, Vaike Rajaste, Tiiu Mürk ja Paul Bobkov

Tarvanpää Selts ja Maie Orav valisid välja oma lemmikud, kelleks olid:
Naisrühm Kalurineiud (juhendaja Ulrika Grauberg)
Läki Tantsule noormehed (juhendaja Ulrika Grauberg)
Segarühm Virmalised (juhendaja Senta Bergmann)

 


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Rahvatantsuselts Pääsuke 40 juubel

23. november 2019, Alexela kontserdimaja

Loe veel Rahvatantsuansamblite Liidu kontsert

23.-24. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni tantsude võistutantsimine

30. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni juubelikontsert "Selle ilosa ilma päält.."

01. detsember 2019, Alexela Kontserdimaja

Loe veel ERRSi aastapäevakontsert ja aastatunnustuste üleandmine

07. detsember 2019, Mustamäe Kultuurikeskus Kaja

Loe veel Jõhvi naisrühm Gevi 55. juubelikontsert "Aja mustrid ja värvid"

07. detsember 2019 kell 15.00, Jõhvi Kontserdimaja

Loe veel III Võru talvine tantsupäev „Egast nukast kerko man“

08. detsember 2019, Võru

Loe veel A. Raudkatsi tantsude võistutantsimise festival

14.-15. veebruar 2020

Loe veel TÜ Rahvakunstiansambli 75. aastapäeva juubelikontsert

14. märts 2020, Tartu

Loe veel XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprill 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel II Seto Tantsopidu KAGOH KUL`ATASÕ`

27. juuni 2020, Värska

Loe veel Pärimustantsu festival Pärimuse Pundar

27.-28. juuni 2020

Loe veel Tantsuansambel Tuisuline 70. aastapäeva kontsert

10. aprill 2021, Tallinn

III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021