Kuraatorid

 

Piirkond Nimi E-post Telefon
Harju maakond Riin Kivinurm riin.kivinurm@harju.maavalitsus.ee 5261624
Harju maakond Ruth Jürisalu ruth@hol.ee 5087808
Hiiu maakond Helle Mare Kõmmus Helle-Mare.Kommus@rahvakultuur.ee 5299429
Ida-Viru maakond Erika Kõllo erika.kollo@rahvakultuur.ee 5200943
Jõgeva maakond Pille Tutt pille.tutt@rahvakultuur.ee; pille.tutt@jogeva.maavalitsus.ee 5211967
Järva maakond Lili Välimäe lili@rahvakultuur.ee 53439531
Lääne maakond Marju Viitmaa marju.viitmaa@rahvakultuur.ee; marju.viitmaa@laane.maavalitsus.ee 5229831
Lääne-Viru maakond Ello Odraks Ello.Odraks@virol.ee 53427137
Põlva maakond Helje Põvvat helje.povvat@polva.maavalitsus.ee 5177891
Pärnu linn Reine Tapp reine.tapp@lv.parnu.ee 5108738
Pärnu maakond Eha Ristimets Eha.Ristimets@parnu.maavalitsus.ee 5133850
Rapla maakond Mari Tammar Mari.Tammar@gmail.com 53,451,038
Saare maakond Valve Heiberg valve.heiberg@saare.maavalitsus.ee 5204650; 4520526
Tallinn Kristel Pedak kristel.pedak@tallinnlv.ee 51967763
Tallinn Merike Kivimäe merike.kivimae@tallinnlv.ee 6404978; 5100498
Tartu linn Liidia Konsa liidia.konsa@raad.tartu.ee 53094602
Tartu maakond Astrid Hallik astrid.hallik@rahvakultuur.ee 56491696
Valga maakond Eha Mandel Eha.Mandel@rahvakultuur.ee 53926891
Viljandi maakond Kati Grauberg- Longhurst kati.grauberg@gmail.com 55675414
Võru maakond Aigi Pall aigi.pall@voru.maavalitsus.ee 59129200

 

 

 


Kuupaevaga   seotud sundmused:



Olulisemad sundmused:

XII Taaderandi talisted

22.-25. novembril 2017, Tartus

Loe veel ERRS üldkogu, aastapäeva kontsert ja tunnustamine

09. detsembril 2017, Haapsalus

Tartu talvine tantsupäev

 16. detsembril 2017 kell 13.00, Tartu Raekoja platsil

Loe veel Võru talvetantsupäev

16. detsembril 2017, Võrus 

Loe veel IV üleriigiline Anna Raudkatsi tantsude võistuesitamine

16.-17. veebruaril 2018, Saaremaal

Loe veel XX tantsupeo 1. repertuaariseminar

3.-4. märts 2018, Tallinn ja Tartu

Loe veel XX tantsupeo 1. repertuaariseminar

10.-11. märts 2018, Tallinn ja Tartu

XX tantsupeo esitluskontsert-seminar

21. aprill 2018, Paide Kultuurikeskus

Õpetajate rahvatantsurühmade XX festival

21. aprillil 2018, Viljandis

Loe veel Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambli Savijalakesed 50. juubel

 26. mail 2018

III Kagu-Eesti Tantsupidu „Kuula“

27. mail 2018, Põlva Intsikurmus

Loe veel Vabaõhuetendus "Saja-aastane öö"

18. augustil 2018, Pärnu Vallikääru aasal algusega kell 22.00.

Loe veel XX tantsupeo 2. repertuaariseminar

8.-9. september 2018, Tallinn ja Tartu

XX tantsupeo 2. repertuaariseminar

15.-16. september 2018, Tallinnas ja Tartus

XX tantsupeo joonisteseminarid

18.-19. mai 2019

best meds choise online canadian sildenafil