Peole pääsenud kollektiivid

Ahtme Kunstide Kooli rahvamuusikaansambel "Vikerkaar"

Anna Tarasovskaja

Aruküla Huvialakeskus Pääsulind kandlering

Piret Sternhof

Eesti noored lõõtspillimängijad

Juhan Henrik Uppin, Heino Tartes

ELOILO

Merle Kons

Elva Gümnaasiumi rahvamuusikaansambel

Meelis Roosaar

Haapsalu Muusikakooli rahvapilliansambel Pille

Ingrid Arro, Margus Tokko

Huvistuudio ÕHIN folgiring

Lilian Kapp

Huvistuudio ÕHIN kitarriring

Mart Abro

Häädemeeste näppepillide ansambel

Olavi Kõrre

Jõgeva Muusikakooli rahvamuusikaansambel NÖPSID

Eha Niglas

Jõgeva Muusikakooli rahvamuusikaansambel TUUSTAR

Eha Niglas

Kandleansambel KANDLEKE

Reine Niin

Kandlekiilid

Tiina Vaalma

Kehtna Kunstide Kooli pärimusring (kandle liigis)

Kätlin Lang, Lea Karjane

Keila Muusikakooli kandleansambel "Peenid Sõrmed"

Pille Karras

Kihnu Pärimuskooli akordionistide orkester

Hilma Kerbak, Reet Laos

Kihnu Pärimuskooli viiuldajad

Ott Kaasik

Kose Muusikakooli akordionistid

Karin Sarapuu

Kullo kitarr

Andrus Kirss

Kullo ukuleleorkester

Joosep Sang

Lasnamäe Muusikakooli akordionistide ansambel

Aivi Tilk

Lihula Muusikakooli rahvamuusikaansambel "Pillilugu"

Gunnar Grencštein

Mooste Rahvamuusikakooli õpilased

Krista Sildoja

Nõmme folgiring

Marika Moks, Kaari Klesment

Orava Kooli folklooriansambel Käopojad

Maaja Glaser

Orissaare Muusikakooli rahvamuusikaansambel

Õie Pärtel

Pillipiigad

Juta Helilaid, Angelika Kadarik, Glaire He

Põlva Muusikakooli kapell

Heino Tartes, Liudmyla Kravchenko

Pärimusmuusika ansambel Pernu Läte

Reine Niin

Rae Huvialakooli rahvapilliansambel

Tiina Malkov, Riina Lõhmus

Rahvamuusikaorkester "Karupojad"

Merle Soonberg

Rahvamuusikaorkester "Mõmmid"

Lille Tali

Risti rahvamuusikud

Enrik Visla

Saku Muusikakooli rahvamuusikaansambel

Laura Linnaks, Kaari Klesment

Tabasalu Muusikakooli akordionistide ansambel

Sirje Roomet Päärmann

Tallinna Huvikeskuse "Kullo" Sõlekese instrumentaalansambel

Galja Jõgi

Tallinna Muusikakooli akordioniansambel

Kristel Laas

Tallinna Ühisgümnaasiumi rahvakandle ansambel "Viisikerad"

Helgo Mall Tepomes

Tamsalu kandlerühm Lustpill

Sirje Luik

Tamsalu väikekandlerühm

Sirje Luik

Tapa Muusika- ja Kunstikooli mandoliinid

Ilmar Kald, Martin Müller

Tartu I Muusikakooli akordioniansambel

Marge Vaide, Ago Visak

Tartu II Muusikakooli kandleansambel

Ruth Kuhi

Valga Muusikakooli rahvamuusikaansambel "Kirekind"

Koidu Ahk

Virumaa Muusikud

Jaanus Põlder, Kaarin Aamer

Virumaa Noorteorkestri pärimusmuusikud

Riina Linde, Eve Sarnet

Võru kandlekool

Milja Udras, Elise Võsu

Värska Muusikakooli pilliklubi

Meeli Härmson, Elo Toom

Ülepõlve

Terje Kaur

 


Kuupaevaga   seotud sundmused:



Olulisemad sundmused:

XII Taaderandi talisted

22.-25. novembril 2017, Tartus

Loe veel ERRS üldkogu, aastapäeva kontsert ja tunnustamine

09. detsembril 2017, Haapsalus

Tartu talvine tantsupäev

 16. detsembril 2017 kell 13.00, Tartu Raekoja platsil

Loe veel Võru talvetantsupäev

16. detsembril 2017, Võrus 

Loe veel IV üleriigiline Anna Raudkatsi tantsude võistuesitamine

16.-17. veebruaril 2018, Saaremaal

Loe veel XX tantsupeo 1. repertuaariseminar

3.-4. märts 2018, Tallinn ja Tartu

Loe veel XX tantsupeo 1. repertuaariseminar

10.-11. märts 2018, Tallinn ja Tartu

XX tantsupeo esitluskontsert-seminar

21. aprill 2018, Paide Kultuurikeskus

Õpetajate rahvatantsurühmade XX festival

21. aprillil 2018, Viljandis

Loe veel Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambli Savijalakesed 50. juubel

 26. mail 2018

III Kagu-Eesti Tantsupidu „Kuula“

27. mail 2018, Põlva Intsikurmus

Loe veel Vabaõhuetendus "Saja-aastane öö"

18. augustil 2018, Pärnu Vallikääru aasal algusega kell 22.00.

Loe veel XX tantsupeo 2. repertuaariseminar

8.-9. september 2018, Tallinn ja Tartu

XX tantsupeo 2. repertuaariseminar

15.-16. september 2018, Tallinnas ja Tartus

XX tantsupeo joonisteseminarid

18.-19. mai 2019

best meds choise online canadian sildenafil