Parimad kontratantsud on valitud!

Aitäh kõigile, kes Rahvusvahelisel Tantsupäeval koos meiega kontratantse tantsisid ja oma toredad videod meile saatsid! 69 video seast osutusid seekord valituks järgmised: 

ERRSI LEMMIK - Tabasalu Tammed ja Toomed, Tabasalu Neiud

RAHVA LEMMIK - Keila Kool

Eriauhinnad:

1. Parim lasteaed - Alasniidu lasteaed, Nurmenuku ja Kuldkinga rühm
2. Parim algkool - Valgu Põhikooli 3.-4.klass
3. Parim põhikool - Laulasmaa Kool
4. Parim gümnaasium - Paide Ühisgümnaasium
5. Eesti ja Välis-Eesti põimumise eripreemia - Amsterdami II Eesti Laulu- ja Tantsufestival "Kõlavöö"
6. Põlvkondade põimumise eripreemia - Orissaare Kultuurimaja veteranide rühm Jaaniroos, Orissaare lasteaed
7. Väärikade daamide eripreemia - Memmede tantsurühm Wenden
8. Tõeliste ilmatrotsijate eripreemia - Narva tantsuansambel Päikeseratas ja Jun-Ost
9. Neljajalgse ja kahejalgsete eripreemia - Tantsumaias
10. Tantsupäästjate eripreemia - Annelinna päästekomando ja segarühm Upsijad
11. Videobombi eripreemia - Põlva Gümnaasium
12. Flash mob eripreemia - Rae Kultuurikeskuse segarühm Sukad & Tagi
13. Robootika eripreemia - Sinilinnu lasteaia ja MTÜ Kunstiringi mesimummu robotid 
14. Kõige tublim Oige ja Vasemba - Ritsu Lasteaed-Algkooli lasteaiarühm
15. Kõige soojemaks köetud Oige ja vasemba - Jõelähtme Muhedad
16. Tantsu metsa viimise eripreemia - Reola segarühm
17. Tõelise tantsupeo eripreemia - Kohila Tantsu, Laulu ja Mängu Selts
18. Eripreemia "Kuni Su küla veel elab, elad sina ka" - Piilse küla
19. Eripreemia "Lõõtsad ja tants" - Põlva Memmed ja naisrahvatantsurühm Tantsurõõm

Kõik kontratantsude auhinnapälvijad saavad kutse 9. detsembril Haapsalu Kultuurikeskuses toimuvale ERRS 29. sünnipäevapeole, mis on ühtlasi suur tänamise ja tunnustamise üritus.

 


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Palamuse kultuuri EV 100-le pühendatud rahvakultuuri nädal

21.-27. mail 2018, Jõgevamaal

Loe veel Läänemaa tantsupidu "Nüüd on minu kord"

26. mail 2018, Haapsalu piiskopilinnuses

Loe veel Rahvatantsuansambel Kajakas - EV 100 minutit tantsu

26. mail 2018, Pärnus

Loe veel Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambli Savijalakesed 50. juubeli tantsulavastus "MAA IGATSUS"

26. mail 2018, Tallinn

Loe veel III Kagu-Eesti Tantsupidu „Kuula“

27. mail 2018, Põlva Intsikurmus

Loe veel XXXVII Tallinna Vanalinna Päevade rahvakultuuri programm

30. mai - 3. juuni 2018, Tallinn

Loe veel I Eesti Rahvatantsuansamblite Liidu tantsupidu "100 tantsu lugu"

01. juunil 2018, Tallinnas

Loe veel VÕNNU KAERA-JAAN XX 2018

09. juunil 2018

Loe veel Tantsupidu "Jaaniks koju", Vastseliina rahvatants 80 ja segarühm Kullerid 70

23. juunil 2018, Vastseliina

I Seto Tandsopido „Kagoss kargasõ“

30. juunil 2018, Värskas

Loe veel Teppo timm ja polkasamm

05.-08. juulil 2018, Võrus

Loe veel August Teppo nimelisele Võru XXX lõõtspillimängijate võistlusele pühendatud konverents

06. juulil 2018, Võru Kannel

Loe veel A.Teppole pühendatud võistumängimine lõõtspillidel

07. juulil 2018, Võru Kannel

Loe veel Väikesaarte tantsupidu Vormsil

14. juulil 2018, Vormsi Hullo kiigeplats

Loe veel Haanja Tantsu Mängu Laulu Selts 30

15. juulil 2018, Haanja

Rahvatantsujuhtide suvekursus 2018

25.-28. juulil 2018, Jõgevamaal Voorel

Loe veel Vabaõhuetendus "Saja-aastane öö"

18. augustil 2018, Pärnu Vallikääru aasal algusega kell 22.00.

Loe veel Urvaste kihelkonnapidu

25. augustil 2018, Uhtjärve

XX tantsupeo 2. repertuaariseminar

8.-9. september 2018, Tartu

XX tantsupeo 2. repertuaariseminar

15.-16. september 2018, Tallinn

XX tantsupeo seminarid võimlemisrühmade juhendajatele

22. september 2018, Tartu
23. september 2018, Tallinn

XX tantsupeo joonisteseminarid

18. mai 2019

III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juunil 2021