Parimad kontratantsud on valitud!

Aitäh kõigile, kes Rahvusvahelisel Tantsupäeval koos meiega kontratantse tantsisid ja oma toredad videod meile saatsid! 69 video seast osutusid seekord valituks järgmised: 

ERRSI LEMMIK - Tabasalu Tammed ja Toomed, Tabasalu Neiud

RAHVA LEMMIK - Keila Kool

Eriauhinnad:

1. Parim lasteaed - Alasniidu lasteaed, Nurmenuku ja Kuldkinga rühm
2. Parim algkool - Valgu Põhikooli 3.-4.klass
3. Parim põhikool - Laulasmaa Kool
4. Parim gümnaasium - Paide Ühisgümnaasium
5. Eesti ja Välis-Eesti põimumise eripreemia - Amsterdami II Eesti Laulu- ja Tantsufestival "Kõlavöö"
6. Põlvkondade põimumise eripreemia - Orissaare Kultuurimaja veteranide rühm Jaaniroos, Orissaare lasteaed
7. Väärikade daamide eripreemia - Memmede tantsurühm Wenden
8. Tõeliste ilmatrotsijate eripreemia - Narva tantsuansambel Päikeseratas ja Jun-Ost
9. Neljajalgse ja kahejalgsete eripreemia - Tantsumaias
10. Tantsupäästjate eripreemia - Annelinna päästekomando ja segarühm Upsijad
11. Videobombi eripreemia - Põlva Gümnaasium
12. Flash mob eripreemia - Rae Kultuurikeskuse segarühm Sukad & Tagi
13. Robootika eripreemia - Sinilinnu lasteaia ja MTÜ Kunstiringi mesimummu robotid 
14. Kõige tublim Oige ja Vasemba - Ritsu Lasteaed-Algkooli lasteaiarühm
15. Kõige soojemaks köetud Oige ja vasemba - Jõelähtme Muhedad
16. Tantsu metsa viimise eripreemia - Reola segarühm
17. Tõelise tantsupeo eripreemia - Kohila Tantsu, Laulu ja Mängu Selts
18. Eripreemia "Kuni Su küla veel elab, elad sina ka" - Piilse küla
19. Eripreemia "Lõõtsad ja tants" - Põlva Memmed ja naisrahvatantsurühm Tantsurõõm

Kõik kontratantsude auhinnapälvijad saavad kutse 9. detsembril Haapsalu Kultuurikeskuses toimuvale ERRS 29. sünnipäevapeole, mis on ühtlasi suur tänamise ja tunnustamise üritus.

 


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Eesti, Läti ja Leedu tehnikaülikoolide tantsuansamblite kontsert "Valge mägi"

 24. novembril 2018, Salme kultuurikeskuses

Loe veel Rahvamuusikaansambel Kungla 40

24. novembril 2018, Rakveres

Loe veel ERRS 30 aastapäevaüritus

01. detsember 2018, Siidrifarmis

Loe veel Võru II talvine tantsupäev ja jõululaat

08. detsember, Võru

Loe veel Rahvamuusikapeo I eelproov

26. jaanuar 2019, Tallinn

Loe veel Rahvamuusikapeo I eelproov

27 jaanuar 2019, Tartu

Loe veel Rahvamuusikapeo II eelproov ja ettemäng

06. aprill 2019, Tartu

Loe veel Rahvamuusikapeo II eelproov ja ettemäng

07. aprill 2019, Tallinn

Loe veel XXI üle-eestiline õpetajate rahvatantsufestival „RÕÕMU PIKNIK“

13. aprill 2019, Tallinn

Loe veel XX tantsupeo joonisteseminarid

18. mai 2019

XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprillil 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juunil 2021