ERRS tunnustas parimaid XII laulu- ja tantsupeol osalenud Tallinna kollektiive ja nende juhendajaid

Tallinn tänas 14. septembril XII laulu- ja tantsupeo juhte (loe siit)

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts andis samas üle tunnustused rahvamuusika peol osalenud kollektiivijuhtidele. Samuti tunnustati peol osalenud parimaid Tallinna rahvatantsurühmi ja nende juhendajaid.

Foto: theclassytraveler.com/estonia-tourism-tallin-the-unknown-city-of-baltic/toompea-castle-tall-hermanns-tower/

Tunnustuse pälvisid:

Rahvamuusikud

Nõmme folgiring - juhendaja Marika Moks
Tallinna Muusikakooli akordioniansambel - juhendaja Kristel Laas
Lasnamäe Muusikakooli akordionistide ansambel - juhendaja Aivi Tilk
Tallinna Ühisgümnaasiumi rahvakandle ansambel "Viisikerad" - juhendaja Helgo Mall Tepomes
Kullo kitarr - juhendaja Andrus Kirss
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" Sõlekese instrumentaalansambel - juhendaja Galja Jõgi
Kullo ukuleleorkester - juhendaja Joosep Sang


Rahvatantsurühmad

1.-2. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 1.-2.klassi segarühm I - juhendaja Jaanika Liiu
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 1.-2. klassi segarühm II - juhendaja Ingrid Elsa Mugu
Pelgulinna Gümnaasiumi 2. klassi rahvatantsurühm - juhendajad Dagmar Nakus ja Marina Kuznetsova

2.-3. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 2.-3.klassi segarühm I - juhendajad Carolin Beres ja Helena-Mariana Reimann
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 2.-3 klassi segarühm II - juhendajad Carolin Beres ja Liina Eero
Tallinna Nõmme Põhikooli 2.klassi rahvatantsurühm Tantsukeeris - juhendajad Kaie Metsallik ja Kristi Aitsam

3.-4. klass
Tallinna Prantsuse lütseumi tantsuansambli Leesikad 3.-4. klassi rühm - juhendajad Kadri Aadma ja Kristiina Siig
Tallinna huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 4. klassi rühm - juhendajad Jaanika Liiu ja Helena-Mariana Reimann
Tallinna Prantsuse lütseumi tantsuansambli Leesikad 3b klassi rühm - juhendajad Kadri Aadma ja Kristiina Siig

5.-6. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 5.-6.klassi segarühm I - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Carolin Beres
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli Leesikad 5.-6. klassi rühm - juhendajad Rauno Zubko, Madli Teller ja Kristiina Siig

7.-9. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 7.-9.klassi segarühm I - juhendajad Ene Jakobson, Ingrid Elsa Mugu ja Jaanika Liiu
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 7.-9. klassi segarühm II - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Ene Jakobson
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 7.-9. klassi segarühm III - juhendajad Jaanika Liiu ja Carolin Beres
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli Leesikad 7.-9. klassi rühm - juhendajad Madli Teller, Kristina Sorgus ja Kristiina Siig

Noorterühmad
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke noorte segarühm I - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Ene Jakobson
Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke noorte segarühm II - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Carolin Beres
Tantsuselts Sõleke vilistlased - juhendajad Ene Jakobson ja Helena-Mariana Reimann
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus noorte segarühm I - juhendajad Marina Kuznetsova ja Reet Sillavee

Neiduderühmad
Tallinna Inglise Kolledži neidude rühm - juhendajad Krõõt Kilvet ja Madli Teller
 


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

XX tantsupeo seminarid võimlemisrühmade juhendajatele

22. september 2018, Tartu
23. september 2018, Tallinn

Rahvamuusikapeo repertuaariseminar

29. september, Tallinn, Lasnamäe Muusikakool (Punane 69)

Loe veel Rahvamuusikapeo repertuaariseminar

30. september, Tartu, Tiigi Seltsimaja (Tiigi 11)

Loe veel XX tantsupeo häälestuskontsert-seminar

13. oktoober 2018, Tallinn, Salme Kultuurikeskus

ERRSi aastapäevaüritus

01. detsember 2018, Siidrifarmis

Loe veel Rahvamuusikapeo I eelproov

26. jaanuar 2019, Tallinn

Loe veel XX tantsupeo joonisteseminarid

18. mai 2019

III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juunil 2021