ERRS tunnustas parimaid XII laulu- ja tantsupeol osalenud Harju maakonna kollektiive ja nende juhendajaid

Harju maakond tänas 03. oktoobril XII laulu- ja tantsupeo juhte.

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts andis samas üle tunnustused rahvamuusika peol osalenud kollektiivijuhtidele. Samuti tunnustati peol osalenud parimaid Harju maakonna rahvatantsurühmi ja nende juhendajaid.

Foto: http://valklarand.ee/gallery/rand/valkla-rand-3/

Tunnustuse pälvisid:

Rahvamuusikud

Kandlekiilid - juhendaja Tiina Vaalma
Huvistuudio ÕHIN folgiring - juhendaja Lilian Kapp
Huvistuudio ÕHIN kitarriring - juhendaja Mart Abro
Pillipiigad - juhendaja Juta Helilaid, Glaire Helilaid Ruben, Angelika Kadarik, Ella Maidre
Tabasalu Muusikakooli akordionistide ansambel - juhendaja Sirje Roomet Päärmann
Rae Huvialakooli rahvapilliansambel - juhendaja Tiina Malkov
Keila Muusikakooli kandleansambel "Peenid Sõrmed" - juhendaja Pille Karras
Kose Muusikakooli akordionistid - juhendaja Karin Sarapuu
Aruküla Huvialakeskus Pääsulind kandlering - juhendaja Piret Sternhof
Saku Muusikakooli rahvamuusikaansambel - juhendaja Laura Linnaks

Rahvatantsurühmad

1.-2. kl
Kose Gümnaasiumi 1.-2. kl. tantsurühm - juhendaja Ave Altmets
Tabasalu kooli 1.-2 kl. tantsurühm - juhendaja Astrid Väizene

2.-3. kl
Kuusalu Keskkooli 3.kl tantsurühm - juhendaja Kaja Astrid Reiska

3.-4. kl
Püünsi kooli 3.-4.klassi rahvatantsurühm - juhendaja Hele Pomerants

5.-6. kl
Kuusalu Keskkooli 5.-6. kl. lasterühm - juhendaja Krista Kukk
Laagri Kooli 5.-6. kl rahvatantsurühm - juhendajad Mari Tomp ja Teet Killing

7.-9. kl
Rae Huvialakooli 6.-7. kl tantsurühm - juhendaja Linda Pihu
Jüri Gümnaasiumi 7.-9. kl tantsurühm - juhendaja Liina Roop

Noorterühmad
Kuusalu Keskkooli noorterühm - juhendaja Krista Kukk


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Rahvatantsuselts Pääsuke 40 juubel

23. november 2019, Alexela kontserdimaja

Loe veel Rahvatantsuansamblite Liidu kontsert

23.-24. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni tantsude võistutantsimine

30. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni juubelikontsert "Selle ilosa ilma päält.."

01. detsember 2019, Alexela Kontserdimaja

Loe veel ERRSi aastapäevakontsert ja aastatunnustuste üleandmine

07. detsember 2019, Mustamäe Kultuurikeskus Kaja

Loe veel Jõhvi naisrühm Gevi 55. juubelikontsert "Aja mustrid ja värvid"

07. detsember 2019 kell 15.00, Jõhvi Kontserdimaja

Loe veel III Võru talvine tantsupäev „Egast nukast kerko man“

08. detsember 2019, Võru

Loe veel A. Raudkatsi tantsude võistutantsimise festival

14.-15. veebruar 2020

Loe veel TÜ Rahvakunstiansambli 75. aastapäeva juubelikontsert

14. märts 2020, Tartu

Loe veel XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprill 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel II Seto Tantsopidu KAGOH KUL`ATASÕ`

27. juuni 2020, Värska

Loe veel Pärimustantsu festival Pärimuse Pundar

27.-28. juuni 2020

Loe veel Tantsuansambel Tuisuline 70. aastapäeva kontsert

10. aprill 2021, Tallinn

III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021