2015. aasta parimad Kolmõpuarid

 

Rahva lemmik
Kohila Gümnaasium

ERRSi lemmik
Inspired & MDB

Parim lasteaed
Tõrva lasteaed Mõmmik

Parim 1. klass
Tallinna Südalinna Kooli 1.a klass

Kõige parem algkool
Metsküla Algkool

Parim gümnaasium
Tallinna Reaalkool

Kõige tantsulisem vallavalitsus
Kõlleste Vallavalitsus

Rahvusvahelise koostöö eripreemia
Iirimaa eesti naisrühm Iiris ja Leprechaun

Kõige elegantsemalt tantsitud Kolmõpuari
Kohtla-Järve Kultuurikeskuse seltskonnatantsurühm REVERANS

Kõige tantsulisem ja musikaalsem hotell
Hotell "Pesa" töökollektiiv

Tõelise pärimuse eripreemia
Kihnu Kool

Video ja lavastuse eripreemia
Veeteede Ameti naisrühm

Suurte ja väikeste koostantsimise preemia
Kivi-Vigala Põhikool

Kõige tantsulisem ministeerium
Rahandusministeerium

Lennukate gümnasistide eripreemia
Tartu Tamme Gümnaasiumi 10.m klass

Kauni ja väärika Kolmõpuari eripreemia
Halliste Rahvamaja memmede tantsurühm SÕSARE

Kõige röövellikum Kolmõpuari
Valga lasteaed Pääsuke

Kõige mõnusam Kolmõpuari
Valga tantsurühm Rukkilill

Kõige kaugemal tantsitud Kolmõpuari
Portlandi rahvatantsurühm Tulehoidjad

Kõige nunnum Kolmõpuari
Vormsi Lasteaed-Algkool

Kõige tantsulisem mõis
Sagadi mõisa, muuseumi, hotelli ja looduskooli tantsurühm „Fockiratas“

Kõige püüdlikum Kolmõpuari
Tallinna Lepistiku lasteaia Mesikäppade rühm

Kõige vapram ja keerutavam Kolmõpuari
Raikküla Kool

Filmi eriauhind
Vääna Mõisakool

Kaunim vaatajatele esitatud Kolmõpuari
Riisipere rahvatantsurühm Roosi II


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

XX tantsupeo "Minu arm" mentorseminar võimlemisrühmade juhendajatele

02.-03. veebruar 2019

Loe veel XX tantsupeo "Minu arm" mentorseminar laste- ja noorterühmade juhendajatele

09.ja 16. veebruar 2019

Loe veel XX tantsupeo "Minu arm" mentorseminar sega-, nais- ja pererühmade juhendajatele

02.-03. märts 2019

Loe veel Kristjan Toropi 85. sünniaastapäev

05. märts 2019, Kolu kõrts

Loe veel Rahvamuusikapeo II eelproov ja ettemäng

06. aprill 2019, Tartu

Loe veel Rahvamuusikapeo II eelproov ja ettemäng

07. aprill 2019, Tallinn

Loe veel XXI üle-eestiline õpetajate rahvatantsufestival „RÕÕMU PIKNIK“

13. aprill 2019, Tallinn

Loe veel Võnnu Kaera-Jaan XXI

18. mai 2019

Loe veel XX tantsupeo joonisteseminarid

19. mai 2019, Paide Kultuurikeskuses

Tantsulavastus "Loodud jääma"

21. juuni 2019, Tartus Kassitoome orus

Loe veel Rahvakunstiansambel Leigarid 50 Juubeliõhtu Alexela kontserdimajas

12. oktoober 2019

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

19. oktoober 2019, Põlva Kultuurikeskus

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

20. oktoober 2019, Kohtla-Järve Kultuurikeskus

TTÜ tantsuansambli Kuljus 70. juubelikontsert

02. november 2019, Alexela Kontserdimaja

Rahvatantsuselts Pääsuke 40 juubel

23. november 2019, Alexela kontserdimaja

Rahvatantsuansamblite Liidu kontsert

23.-24. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni tantsude võistutantsimine

30. november 2019

Ilma Adamsoni juubelile pühendatud kontsert

01. detsember 2019, Alexela Kontserdimaja

XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprill 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021