2015. aasta parimad Kolmõpuarid

 

Rahva lemmik
Kohila Gümnaasium

ERRSi lemmik
Inspired & MDB

Parim lasteaed
Tõrva lasteaed Mõmmik

Parim 1. klass
Tallinna Südalinna Kooli 1.a klass

Kõige parem algkool
Metsküla Algkool

Parim gümnaasium
Tallinna Reaalkool

Kõige tantsulisem vallavalitsus
Kõlleste Vallavalitsus

Rahvusvahelise koostöö eripreemia
Iirimaa eesti naisrühm Iiris ja Leprechaun

Kõige elegantsemalt tantsitud Kolmõpuari
Kohtla-Järve Kultuurikeskuse seltskonnatantsurühm REVERANS

Kõige tantsulisem ja musikaalsem hotell
Hotell "Pesa" töökollektiiv

Tõelise pärimuse eripreemia
Kihnu Kool

Video ja lavastuse eripreemia
Veeteede Ameti naisrühm

Suurte ja väikeste koostantsimise preemia
Kivi-Vigala Põhikool

Kõige tantsulisem ministeerium
Rahandusministeerium

Lennukate gümnasistide eripreemia
Tartu Tamme Gümnaasiumi 10.m klass

Kauni ja väärika Kolmõpuari eripreemia
Halliste Rahvamaja memmede tantsurühm SÕSARE

Kõige röövellikum Kolmõpuari
Valga lasteaed Pääsuke

Kõige mõnusam Kolmõpuari
Valga tantsurühm Rukkilill

Kõige kaugemal tantsitud Kolmõpuari
Portlandi rahvatantsurühm Tulehoidjad

Kõige nunnum Kolmõpuari
Vormsi Lasteaed-Algkool

Kõige tantsulisem mõis
Sagadi mõisa, muuseumi, hotelli ja looduskooli tantsurühm „Fockiratas“

Kõige püüdlikum Kolmõpuari
Tallinna Lepistiku lasteaia Mesikäppade rühm

Kõige vapram ja keerutavam Kolmõpuari
Raikküla Kool

Filmi eriauhind
Vääna Mõisakool

Kaunim vaatajatele esitatud Kolmõpuari
Riisipere rahvatantsurühm Roosi II


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Noorte segarühm Keerutajad 10 juubelikontsert

 9. juuli kell 18:00 Paide vallimäel

Loe veel Pärimustantsu festival Pärimuse Pundar

05.-06. september 2020

Loe veel XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

19.-20. september 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad 15 - kontsert-lavastus "Elumere ainetel"

25. september 2020, Tallinn

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupeo PereLugu seminarid

3.-4. oktoober 2020 Tartus H. Treffneri Gümnaasiumis ja Tallinnas Pelgulinna Gümnaasiumis

Loe veel Meeste tantsupidu 4 venda tantsude õppeseminarid

10. ja 11. oktoobril 2020 Tallinnas ja Tartus

Loe veel VI Eestimaa võimlemispidu "Kingitus" seminar

17. oktoober Tartu, Turu tn Spordihoone

Loe veel VI Eestimaa võimlemispidu "Kingitus" seminar

18. oktoober 2020. Tallinn, Kalevi Spordihall

Loe veel Meeste tantsupidu 4 venda tantsude õppeseminarid

 31. oktoobril ja 1. novembril 2020 Tallinnas ja Tartus

Loe veel RKS Kirmase 35.juubelikontsert "Soovide puu"

14. november 2020, Pärnu

Loe veel Uute tantsude konkurss 2020

21. november 2020, Paide

Loe veel Kalev Järvela 60. sünnipäeva tähistamine kontsertlavastusega "Sina jõuad kaugemale"

12. detsember 2020, Tallinnas Salme kultuurikeskuses

Loe veel Rahvatantsuansambel Tarvanpää juubelikontsert

15. mai 2021, Rakvere

Loe veel IV Kagu-Eesti tantsupidu

30. mai 2021, Põlva

Loe veel Tantsuansambel Tuisuline 70. aastapäeva kontsert

10. aprill 2021, Tallinn

Rahvatantsuansambel Kajakas 70.aastapäeva kontsert

24. aprill 2021, Pärnu

Loe veel Meeste tantsupidu 4 venda

05.-06. juuni 2021, Rakvere

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021

Loe veel II Seto Tandsopido KAGOH KUL`ATASÕ`

26. juuni 2021, Värska

Loe veel VI Eestimaa võimlemispidu "Kingitus"

4. juuli 2021 Tallinnas, Kalevi Keskstaadionil

Loe veel Tantsuansambel Lee 40. juubelikontsert "Ainuke aeg"

 10. juuli 2021 Prangli saarel

Loe veel Tantsulavastus "Õnneotsija"

10.-11. juuli 2021, Võrumaa

Loe veel TÜ Rahvakunstiansambli 77. aastapäeva kontsert

19. märts 2022 ERM

Loe veel Tartumaa tantsupidu “Päev Emajõel”

05. juuni 2022, Tartu

Loe veel XIII noorte laulu- ja tantsupidu

1.-3. juuli 2022