ERRSi kollektiivliikmete nimekiri

Harjumaa

  1. Eesti Folkloorinõukogu
  2. ERTAL Eesti Rahvatantsuansamblite Liit
  3. Harju RRÜ MTÜ
  4. JÜRI-MARID
  5. KABUJALAKE – Segarühm
  6. KANDALI – Rahvatantsuansambel
  7. KAPAK – Segarühm
  8. KEIKAL – Naisrühm
  9. KEIKAL – Segarühm
  10. Keila Rahvamuusikud
  11. Keila segarühm Pillerkaar;
  12. KELMIKÜLA – Segarühm
  13. KOIDULA – Naisrühm
  14. Kolga Rahva Tantsu Selts
  15. KUIVAJÕE naisrühm
  16. KULJUS KLUBI
  17. KULLAKETRAJAD – Tantsuansambel
  18. Kullaketrajate naised MTÜ
  19. Kullaterad Selts
  20. KÄND JA KÄBID – Rahvatantsurühm
  21. LAAGRI LEEGID – Rahvatantsuselts
  22. LAPULISED – Segarühm
  23. LEE Tantsuselts
  24. LEESIKAD MTÜ
  25. LEIGARID
  26. LOOLILL – Naisrühm
  27. MARIKE – Naisrühm
  28. ORU – Naisrahvatantsurühm
  29. ORU – Segarühm
  30. Padise Rahvamaja naisrühm
  31. PANGVIINA – Segarühm
  32. PELGULINNA RAHVAMAJA NAISRÜHM
  33. PILLIPIIGAD MTÜ
  34. PÄÄSUKE – Rahvatantsuselts
  35. RAABIKU – rahvatantsurühm
  36. Rae Huvialakool
  37. ROOSI – Naisrühm
  38. SAUE KÄGARA – Naisrühm
  39. SAVIJALAKESED – tantsuansambel
  40. SOVELDAJA – Segarühm
  41. SUKAD & TAGI – segarühm
  42. SÕLEKE – instrumentaalansambel
  43. SÕLEKE – Tantsuansambel
  44. SÕPRUS – Tantsuansambel
  45. TANTSUSARVIKUD – Segarühm
  46. Tantsuselts As-Sa
  47. TLÜ Koreograafia Osakond
  48. TONTAR – Segarühm
  49. TUISULINE – Tantsuansambel
  50. VIISUVEERETAJAD – Rahvatantsurühm

Ida-Virumaa

  1. GEVI – Naisrühm
  2. JÕHVIKAS
  3. KIIGURI -Voka Naisrühm
  4. KUPPARI – Naisrühm
  5. TAMMIKU – Naisrühm
  6. VIRULANE – Segarühm
  7. VÄRTEN – Memmede rühm 

Jõgevamaa

  1. Eesti Naistetantsu Alaliit
  2. JÕGEVAHE PERE
  3. MEIE MARI – Naisrühm
  4. Torma naisrühm 

Järvamaa

  1. KAKERDAJA – Segarühm
  2. KAKTUS segarühm
  3. Koeru Haridus- ja Kultuuriselts 

Läänemaa

  1. RITSIKAD – Naisrühm
  2. TAMME TÕRUKESED 

Lääne-Virumaa

  1. SEGAPIDI MTÜ
  2. TANTSUTRIINU – Naisrühm
  3. TARVANPÄÄ SELTS MTÜ 

Põlvamaa

  1. Mooste Rahvamuusikakool 

Pärnumaa

  1. KAJAKAS – Rahvuskultuuri Selts
  2. KAJAKAS – Segarühm
  3. KIRMAS Rahvuskultuuriselts 

Raplamaa

  1. Alu segarühm
  2. Folklooriselts Kiitsharakad MTÜ
  3. HOPSANI – Segarühm
  4. KAAREKE
  5. Kohila Tantsu, Laulu ja Mängu Selts
  6. ÜLEJALA-SUSSISAHISTAJAD 

Saaremaa

  1. Piiprellid Rahvatantsuselts 

Tartumaa

  1. HERMES – Naisrühm
  2. KAERA-MARID naisrühm
  3. KOLUMATS
  4. MADELIN- Naisrühm
  5. NAITA – Naisrahvatantsurühm
  6. SILLER – Rahvamuusikaansambel
  7. SINILIND – Naisrühm
  8. SÄDELISED – Naisrühm
  9. TAARATAR – Naisrühm
  10. TARBATU – Rahvatantsuansambel
  11. Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel
  12. Tartumaa Rahvatantsujuhtide Liit MTÜ
  13. TRISKEL – Rahvatantsurühm
  14. VIKERKAARE SELTS MTÜ 

Valgamaa

  1. PILLIPUU Karupojad, Karuotid, Pillipuu 

Viljandimaa

  1. LEOLA – Naisrühm
  2. MARI – Naisrühm
  3. PILISTVERE PILGAR
  4. ÕERUTAJAD MTÜ 

Võrumaa

  1. PÄRLIINE – Tantsuselts
  2. TSÕÕR – Naisrühm
  3. VIIRE – Naisrühm 

Välismaa

  1. Estonian Folks International MTÜ
  2. Hamburgi PÄÄSUKE
  3. Hõissassaa ERTR
  4. Peterburi Eesti Kultuuriseltsi Folkloorirühm NEEVO
  5. Trondheimi Trollid
  6. TUHANDEST TUULEST 

ERRSi üksikliikmete nimekiri

Harjumaa

  1. Adamson, Ilma
  2. Alas, Kristi
  3. Arraste, Angela
  4. Aus, Dagmar
  5. Einaste, Andi
  6. Haarde, Hedvig
  7. Joab, Epp
  8. Järvela, Kalev
  9. Jääger, Tiina
  10. Kaukver, Britta
  11. Kiipli, Eero
  12. Kuimet, Kaarel
  13. Kurrikoff-Herman, Agne
  14. Kuznetsova, Marina
  15. Kuusalu, Jane
  16. Kuuskla, Janne
  17. Laigna, Urmas
  18. Luht, Ülo
  19. Nahko, Peeter
  20. Paulus, Mall
  21. Pihu, Linda
  22. Pikpoom, Liisi
  23. Pomerants, Tõnu
  24. Põlendik, Erika
  25. Radin, Maia
  26. Saar, Maido
  27. Sarapuu, Mare
  28. Siig, Kristiina
  29. Zubko, Rauno
  30. Žigurs, Juris
  31. Tammistu, Riina
  32. Tiis, Kadri
  33. Toms, Aire
  34. Toomla, Margus
  35. Tälli, Lisanna
  36. Uppin, Juhan
  37. Varlõgina, Anastassia
  38. Viirsalu, Liina
  39. Vähi, Karel
  40. Üksik, Tiiu

Ida-Virumaa

  1. Aljaste, Taivo
  2. Berelkovski, Voldemar
  3. Kopliorg, Helgi
  4. Peet, Kaja
  5. Rasskazova, Natalja

Jõgevamaa

  1. Järvet, Marika
  2. Uusküla, Karin

Järvamaa

  1. Merisalu, Kätlin
  2. Nakus, Marve
  3. Nõmmik, Anneli
  4. Piirits, Külli
  5. Rikk, Krista
  6. Trug, Helen
  7. Vaas, Ülle

Läänemaa

  1. Tokko, Margus
  2. Viitmaa, Marju

Lääne-Virumaa

  1. Eenmaa, Egert
  2. Feršel, Ülle
  3. Iho, Marge
  4. Koppelmann, Eevi
  5. Laanemets, Enna
  6. Mägi, Evelyn
  7. Orav, Maie
  8. Põlder, Jaanus

Põlvamaa

  1. Asber, Aveli

Pärnumaa

  1. Karon, Mari
  2. Klein, Gaido

Raplamaa

  1. Arak, Aivar
  2. Laurimaa, Tiiu
  3. Seera, Eva
  4. Sepp, Eha
  5. Teets, Reet

Saaremaa

  1. Truverk, Kersti

Tartumaa

  1. Gielen, Robin
  2. Kepler, Ülle
  3. Pihlap, Helin
  4. Ruul, Made-Heljo
  5. Rüütli, Mari
  6. Ulst, Jaan

Viljandimaa

  1. Kull, Milvi
  2. Rink, Eve
  3. Tammemäe, Maie

Võrumaa

  1. Laine, Andre

Välismaa

  1. Tari, Talver
  2. Pomozi, Eda