Üldiselt

Tavapärane tarneaeg ostetud kaupadele on kuni 5 tööpäeva, olenevalt tellitud toodetest ja sihtkohast kuni 2 nädalat, alates makse laekumisest. Täpse tarneaja kinnitab klienditeenindus.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja just kõige pikema ooteajaga toote järgi. 

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.   

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest

Kättetoimetamine Smartpost pakiautomaatide kaudu

Smartposti automaatides on pakid aastaringselt kaitstud. Eesti on 259 pakiautomaati ja 53 pakipunkti. Pakiautomaate teenindatakse 7 päeva nädalas.
Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja. Lunamakse korral tuvasta oma isik ID-kaardiga ning tasu paki eest kaardimaksega.