ERRSi nädala infokillud

Käesoleval nädalal on palju helistatud ja tuntud muret laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide tegevustoetuse aruannete esitamise pärast. Tuletame meelde, et hooaja 2020/2021 tegevustoetuse kasutamise tähtaega pikendati kuni 30.11.2021 ja aruande esitamise tähtaeg on 15.12.2021. Täpsemalt saad lugeda siit.

Teisipäevaga lõppes järjekordne tantsuspetsialisti kutse spetsialiseerumisega eesti rahvatantsule taotluste esitamise aeg. Meieni jõudis 23 taotlust, mis nüüd õige pea hindamiskomisjonile tutvumiseks antakse.

1. septembril avasime registreerimise ühistantsimisele, mis toimub juba 14.09 kell 18:00 Vabaduse väljakul. Täpsem info ja tantsimisele tulevad tantsud leiad meie kodulehelt ja registreeruda saad siin.

Täna hommikul toimus ka Terviseameti igakuine kohtumine, kus on meie valdkonna esindajatel võimalus küsida spetsiifilisi küsimusi ja saada suuniseid kõigile ohutusk käitumiseks.

Täna kogunes meie juhatus ja peamisteks aruteluteemadeks olid ERRSi tegevuskavaga 2021. aasta lõpuni, juhatuse ja kontori ülesannete koordineerimine ning nädalavahetusel toimuva rahvamuusikute ümarlaua korraldus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga