ERRSi nädala infokillud

Käesoleva nädala esimeses pooles kuulutasime välja kutse taotlemise vooru spetsialiseerumisega eesti rahvatantsule. See jääb nüüd kindlasti selle aasta viimaseks taotlusvooruks ja uued voorud tulevad uuel aastal. Täpsemalt saab lugeda meie kodulehelt.

Täna jõudsid kontorisse ka viimasel taotlemisel saadud kutsetunnistused spetsialiseerumisega eesti rahvatantsule. Soovijad saavad alates esmaspäevast neile järgi tulla. Enne tulekut anna aga teada, millal soovid tunnistusele järgi tulla. Oma kutsetunnistusele võivad loomulikult järgi tulla ka kõik need, kellele see on juba varem omistatud, aga siiani pole mahti olnud tulla.

Täna oli meil kontoris toimekas päev, kuna hommikupoolikul võõrustasime oma ruumides Meeste Tantsupidu 4 Venda kunstilist toimkonda, kes pidas koosolekut ja arutles tulevasi plaane. Ikka selleks, et pidu saaks parem.
Pealelõunal aga kohtusid kontoris direktor Mari-Liisi ja esimehe Kadriga ERRSi aastapäeva kontserti kunstiline pool, kelleks on Elo Unt ja Tuule Kann. Plaan on paigas ja nüüd tuleb ainult pöidlad pihus hoida, et kõik ikka toimuma saaks.

Tuletame ka meelde, et veel pühapäeva lõpuni ootame oma liikmeid vastama küsitlusele, mille saatsime laiali eelmisel nädalal. Kokkuvõtteid saame siis hakata tegema juba uuel nädalal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga