ERRSi nädala infokillud

Peale pikka talvepausi on nüüd infokillud tagasi. Kuigi meie iganädalased killud puhkasid oli kontori inimestel tegemist küllaga. Nii on nüüdseks kõik 2020/2021 hooajal tegevustoetust saanud kollektiivid oma aruandele vähemalt esmase tagasiside saanud ja paljudel on aruanded ka aktsepteeritud. Osadega aga töö käib.

Lisaks on nüüd meil kolm uut rahvatantsu mentorit, kelle koolituste teemadega saab tutvuda meie kodulehel – rahvatantsu ja rahvamuusika mentorid.

Uue aastaga on ka mõningased muudatused kontori töötajate koosseisus, nii on ERRSi uueks direktoriks alatest eelmisest nädalast Karel Vähi.

Tegus on olnud aga ka lõppev nädal. Esmaspäeval toimus ERRSi ja ERK koolitusosakonna ühine koosolek, kus arutasime selle aasta rahvatantsujuhtide suvekursusega seonduvat. Plaanid vaikselt selginevad ja töö suvekursuse edukaks toimumiseks käib.

Esmaspäeval kuulutasime ka välja rahvusvahelise tantsupäeva tantsu, mida sel aastal 29. aprillil tantsime. Selleks on sedapuhku Savikoja venelane. Täpsem info tuleb kodulehel jaanuari kuu jooksul.

Teisipäeval korraldas Eesti Rahvakultuuri Keskus keskseltside koostöökohtumise, kus vahetati infot, räägiti 2022. aasta olulisematest tegevustest ja võimalikest koostöökohtadest. Seal osales loomulikult ka ERRSi esindus, kes rääkis meie alanud aasta plaanidest.

Neljapäeval kohtusid ERRSi ja ELT SA esindused, et arutleda valdkonna hetke olukorra ja tantsupidude tuleviku üle.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga