Registreerumine Rahvatantsujuhtide suvekursusele 2022 on avatud!

Rahvatantsujuhtide suvise enesetäiendamise tippsündmus – Rahvatantsujuhtide suvekursus toimub 26.-29. juulini Luua metsanduskoolis Jõgevamaal. Registreerumine on avatud kuni 27. maini või kuni kohti jätkub.

Tänavuse suvekursuse fookus on täiskasvanute rühmadel, märksõnadeks rahvatantsu põhisammude kordamine nii algajate kui edasijõudnute tasemel, eriilmelised treeningmeetodid, tantsija kehakool, uute tantsude õpe, näitlemisoskused, meistriklassid.

Märgime Mait Agu aastat nii tantsuõpetuses kui ka retrospektiiviga (näitus koostöös Tantsupeomuuseumiga ja tantsuprogramm). Meenutame ka teisi suuri tähtpäevalisi: Heino Aassalu 90; Heljo Talmet 100. Tutvustame sügisel algava Ullo Toomi 120. sünniaastapäevale pühendatud aasta sündmusi.

Arvestades viimase kahe aasta koroonapandeemia mõjusid rühmade koosseisudele, keskendume rahvatantsurühma kooshoidmise kunstile. Pakume teadmisi ja tuge vaimseks toimetulekuks kestva ebakindluse ja pidevate muutuste ajal, aga ka tarkusi, kuidas füüsilisi vigastusi vältida ja nendele vaatamata treeninguid jätkata.

Räägime rahvatantsu valdkonnas, aga ka rahvakultuuri valdkonnas laiemalt kavandatavatest tegevustest.  Kogume energiat ühistes jututubades, jagades vastastikku häid trenni-ideid, tehnilisi nippe ja isiklikke kogemusi.

Loe rohkem ja registreeru: https://rahvakultuur.ee/2022/04/29/rahvatantsujuhtide-suvekursus-2022/

Lisainfo
Eeva Kumberg
koolitusspetsialist
Eesti Rahvakultuuri Keskus
tel 600 9369; 5332 1359
e-post  eeva.kumberg@rahvakultuur.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga