14. jaanuaril toimuvad taas õpiampsud tantsuõpetajatele

14. jaanuaril toimuvad ERRS-i järjekordsed õpiampsud, millest tantsukirjelduste koostamise koolitust on võimalik jälgida ka veebi vahendusel.

Laupäeval, 14. jaanuaril kell 10.00-11.30 toimub Jaan Ulsti koolitus “Lavastus kui tervik – kuidas näha nähtamatut (ruum)”. Samas sarjas jätkab Jaan koolitustega ka veebruaris ja märtsis, kui teemadeks on valgus ja heli.

Kell 12.15-13.45 jätkub Erika Põlendiku koolitus “Tantsukirjelduste koostamine”. Koolituse käigus õpitakse oma loodud koreograafiat kirja panema nii, et ka teised tantsuõpetajad saaksid seda õppematerjalina kasutada. Koolitust on võimalik jälgida ka Zoomi keskkonnas, palume sellest märku anda registreerumisankeedil.

Kell 14.00-15.30 on võimalik osa saada järjekordset ERTAL-i treeningsüsteemist ja näha, kuidas viib treeningtundi läbi tantsuansambli Sõprus kunstiline juht Kätrin Järvis.

Ühe koolituse maksumus on 30 eurot, kogu koolituspäev 75 eurot (ERRS-i liikmetele 60 eurot). Koolitused toimuvad Eesti Tantsuagentuuri (Hobujaama 12, Tallinn) saalis.

Täpsem info ja registreerumine kodulehel www.errs.ee/koolitus

Registreerumine kestab kuni 9. jaanuarini.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga