Nädala infokillud 20/2023

Teisipäeval toimus kontoris arutelu koolituste teemal – kuidas õpiampsude sarjaga edasi minna, mida jätkata sama moodi, mis vajaks muutmist. Soov on suve teises pooles juba eesoleva hooaja koolituskava välja hõigata. Lisaks kontori töötajatele osales arutelul ka Mall.

Möödunud nädalal said peetud vestlused tantsuseptsialitsi kutse spetsialiseerumisega eesti rahvatantsule taotlejatega. Lõppeval nädalal said valmis ka hindamiskomisjonide protokollid, mis lähevad nüüd edasi kutsekomisjonile kinnitamiseks.

Täna osaleb Erika järjekordselt kutsekojas kutsestandardi uuendamise koosolekul. Mitmed asjad on juba selgeks räägitud, aga paljud teemad on veel ka laual.

Tuletame meelde, et jätkuvalt kestab suvekursusele registreerumine. Mõned grupid on juba täitunud ja neid enam valida ei saa, kui aga on plaan osaleda ja registreeritud veel ei ole, on viimane aeg see tegevus ära teha. Täpsem info meie kodulehel.

Kellel saabuvaks ilusaks nädalavahetuseks plaane ei ole, siis laupäeval toimub Tabasalus Harku Harakate 15. sünnipäeva tähistamine, Kuimetsas naisrühm Kai…uu 25. sünnipäeva tähistamine, Tartus Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli kevadkontsert, Võrumaal laulu- ja tantsupidu “Võta aigu..” ja Võnnus Võnnu Kaera-Jaan. Pühapäeval saab nautida nii Leesikate kui rahvatantsurühm Rõõmupärast kevadkontserte. Kõigest saab täpsemalt lugeda meie kodulehel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga