Nädala infokillud 21/2023

Esmaspäeval toimus järjekordne arutelu koolituste teemal ja plaanidega mindi täpsemaks. Töö käib selle nimel, et võimalikult varakult uue hooaja koolitusplaan avalikuks teha, et osalejatel oleks hea sellega arvestada.

Veel oli esmaspäeval kultuurkapitalile taotluste esitamise tähtaeg. Seekord läks meie poolt teele 6 taotlust. Nüüd jääb vaid pöidlad peos tulemusi oodata.

Karel osales teisipäeval kultuuriministeeriumi mõjuuuringus, mille eesmärk on kaardistada ERRSi tähtsust rahvatantsu ja -muusika maastikul.

Neljapäeval otsustas ERRSi kutsekomisjon anda tantsuspetsialisti kutse spetsialiseerumisega eesti rahvatantsule 17 taotlejale. Rõõmustame koos kutse saanutega.

Lõppeval nädalal toimusid ka Niina ja Alfred Raadiku ning Ullo Toomi fondide haldukogude kohtumised. ERRSi inimestest osalesid seal Erika ja Karel.

Sellel nädalal saime likvideeritud ka oma võla ja kõik rahvusvahelise tantsupäeva videod, mis pälvisid tunnustuse on leitavad meie kodulehelt. Aitäh kõigile video saatnuile!

Kui ei tea, mida nädalavahetusega peale hakata, siis saabuval laupäeval toimub Harjumaa põlvkondade lustipidu ja Leigarid alustavad suvist hooaega vabaõhumuuseumis, pühapäeval toimuvad Järvamaa laulu- ja tantsupidu ning Lõuna-Eesti memme-taadi pidu. Täpsemalt kirjas meie kodulehel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga