ERRSi nädala infokillud

Jälle on lõppemas üks toimekas nädal. Nädalat alustasime hoogsalt esimese Koostöökogu kohtumisega. Lahkeks võõrustajaks oli Tantsupeomuuseum ja osalema olid kutsutud erinevad kultuuriasutused ja seltsid, maakondlikud ja valdkondlikud ühendused, mälu- ja haridusasutused jt. Kohtumise sisust saad lähemalt lugeda siit.

Teisipäeval osales ERRSi esindus Eesti Rahvakultuurikeskuse poolt korraldatud andmebaasi koosolekul, kus kaardistati uue rahvakultuuriandmebaasi vajadusi erinevate kasutajate vaatevinklist.

Laulu- ja Tantsupeoliikumise töögrupil olid sellel nädalal erinevad kohtumised KÜSKi, Siseministeeriumi, Rahandusministeeriumi ning Linnade ja Valdade Liidu esindajatega. Varasema töö ja viimaste kohtumiste põhjal valmib Laulu- ja Tantsupeoseaduse analüüs, mis näitab ära seaduse vajalikkuse.

Käesoleval nädalal jõudis ka pädevustunnistuste hindamiskomisjon üle vaadata taotlejate poolt saadetud portfooliod. Nende ettepanek tunnistuste andmiseks on edastataud ERRSi juhatusele, kes teeb otsuse.

Täna käisid ERRSi juhatus ja kontoritöötajad tutvumas Kalevi Staadionil toimuvate ehitustöödega. Saime näha ja kuulda, mis on juba tehtud ja mida veel plaanitakse teha.

Järgmised infokillud ilmuvad 26. nädalal. Ilusat jaaniaega kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga