ERRSi nädala infokillud

Möödunud nädalavahetusel toimus ERRSi korraldatud rahvamuusikute ümarlaud, kus kahel päeval arutleti valdkonda puudutavatel teemadel, kuidas erinevad osapooled paremini koostööd teha saavad ja kuidas ühiselt valdkonda edendada. Oli sisukas nädalavahetus ja et jutud ainult juttudeks ei jääks, on kokkulepitud juba ka järgmine kohtumine ja tegevused.
Kokkulepitud suuremad töösuunad:
1) õpetajate ja harrastajate koolitamine,
2) üldhariduse õpetajate nõustamine,
3) pillimeistrite tegevuse koordineerimine,
4) pärandi hoidmisesse panustamine,
5) tunnustamine ja meedia tegevuste korraldamine.

Esmaspäeval kuulutasime välja rahvamuusikakollektiivi juhi pädevustunnistuse taotlusvooru. Avaldusi ja dokumente ootame 27. septembriks aadressile errs@errs.ee. Täpsemalt saab lugeda meie kodulehelt.

Täna toimub rahvatantsu oskussõnastiku ümarlaua II kohtumine, osalema on palutud ERRSi rahvatantsu mentorid, erinevad koolitajad ja koolitusasutuste esindajad ning keele toimetaja. Aruteludega minnakse edasi ja sügisesse on plaanitud veel kaks kohtumist.

Tuletame ka meelde, et veel täna saab registreerida ennast ühistantsimisele Vabaduse väljakul. Registreerimise vorm on siin ja rohkem infot leiab kodulehe kalendrist.

Treeninghooaja alguse puhul postitasime oma kodulehel küsimused ja vastused kollektiividele kehtestatud piirangute kohta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga