ERRSi nädala infokillud

Lõppev nädal on olnud teguderohke. Teisipäeval oli Ullo Toomi 119. sünniaastapäev, mille tähistamiseks toimus erinevaid sündmusi. Hommikul käidi Metsakalmistul, meenutati meie seast lahkunud suurkujusid ja süüdati küünlad. Päeval anti Tallinna Raekojas üle Ullo Toomi stipendium, mille pälvis Pärnu rahvatantsuõpetaja Rita Mändla. Pikemalt saab selle kohta lugeda siit.

Päeva lõpetas Vabaduse Väljakul toimunud ühistantsimine, mille kohta saab videot vaadata siit või meie facebooki lehelt. Ühistantsimist välja kuulutades kutsusime ka kõiki väljastpoolt Tallinnat oma kodukohas tähistama ja tantsima ning sellest videoid ja pilte tegema. Kui ka teie oma kodukohas tähistasite, siis saatke pildid ja videod errs@errs.ee aadressile ja lisame need oma facebooki lehel loodud kausta, kus kõik neid vaadata saavad.

Kolmapäeval sai allkirjad Meeste Tantsupeo 4 Venda koostöölepingu lisa, millega kinnitasid kõik osapooled, et jätkavad neljanda meeste tantsupeoga seotud ettevalmistusi, et pidu saaks toimud 2.-3. juuli 2022. Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts on antud lepingu üheks osapooleks. Loodame väga, et see hooaeg tuleb tantsijatele parem ja pidu saab järgmisel aastal toimuda.

Hetkel on meil käimas rahvamuusikakollektiivi juhi pädevustunnistuse taotlemine. Esimene taotlus on meile juba laekunud. Taotlusi ootame kuni 27.09 (k.a) täpsemalt saad lugeda siit.

Selle nädala teises pooles said üle pika aja reaalselt kokku ERK rahvatantsujuhtide kooli õpilased. Kooli lektoriteks on mitmed ERRSi mentorid. Kursuslased saavad veel kokku 8 korda ja kevadel on tantsuõpetajate perre oodata taas juurde diplomeeritud juhendajaid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga