ERRSi nädala infokillud

XXI tantsupeo pealvastaja leidmiseks välja kuulutatud konkurss on lõppenud ja nüüd on komisjon asunud laekunud töödega tutvuma. Komisjon kogunes selle nädala alguses ja teeb seda ka tuleval nädalal. Tööde hindajate hulgas on ka ERRS-i esindus.

Kolmapäeval toimus kohtumine Kultuuriministeeriumi ja Eesti Rahvakultuuri Keskuse esindajatega, kus arutati laulu- ja tantsupeo liikumises osalevate kollektiivide juhendajate tööjõukulude katmise määruse seda osa, mis puudutab võimlemisrühmade juhendajaid ja kuidas neid sinna süsteemi sisse lülitada.

Selle nädala teises pooles koguneb taas rahvatantsujuhtide kooli kursus. Nende õppetöö hakkab lähenema lõpule ja nii toimuvad neil juba eksamid. Neljapäeval oli neil eesti tantsu eksam, mida olid vastu võtmas ka ERRS-i esindajad.

Sellel nädalal on täiendust saanud ka erinevate sündmuste info meie kodulehele. Juba kuu aja pärast toimuva Tallinna ja Harjumaa talvise tantsupäeva juurde on lisandunud ühiselt tantsitavate tantsude nimekiri ja kättesaadavad on ka tantsude kirjeldused ning muusikad. Lisaks on kodulehel nüüd rahvusvahelisel tantsupäeval tantsitava Savikoja venelase muusika.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga