ERRSi nädala infokillud

Käesolev nädal algas meil tibude lugemisega. Seekordseks saagiks oli 52 rahvusvahelise tantsupäeva raames tantsitud Savikoja venelase videot. Number on mõnevõrra väiksem viimaste aastate omast, aga on rõõmustav, et koolidest ja lasteaedadest saadetud videote arv on suurenenud. Nüüd vaatame usinalt videoid ja juba uuel nädalala on oodata uudiseid.

Teisipäeval kuulutasime välja uute tantsude konkursi 2022. Sel korral tähistame sellega Ullo Toomi 120. sünniaastapäeva. Milliseid tantse ootame, kuidas ja kuhu need saata ja mis neist edasi saab? Sellest kõigest saad lugeda siit.

Täna toimus taaskord juhatuse ja kontori ühine koosolek. Arutlemisteemad ja otsuseid vajavaid küsimused ei saa otsa, mis on ainult tore, kuna see näitab et elu on peale keerulisemaid aegu uue hooga käima läinud.

Tuletame veel meelde, et kuni järgmise töönädala lõpuni saab ennast registreerida uuele, sügisel alustavale, rahvatantsujuhtide kooli kursusele, mis toimub ERRSi ja Eesti Rahvakultuuri Keskuse koostöös. Täpsem info siin.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga