Infokillud 47/2022

Selle nädala esmaspäev oli kultuurkapitalile taotluste esitamise tähtaeg. Meie poolt läks teele 7 taotlust erinevate sündmuste korraldamiseks ja inimeste tunnustamiseks. Nüüd pöidlad pihku, et saame ka toetust.

Tantsuspetsialisti kutsestandardi kehtivusaeg on lõppemas ja seetõttu on käimas arutelu, milliseid uuendusi ja täiendusi lisada. Esimene selleteemaline kohtumine toimus neljapäeval, kui arutati just rahvatantsuvaldkonna nägemust. Edasised arutlused liiguvad juba suuremasse ringi, kus osalevad kutsekoja ja kaasaegse tantsu poole inimesed.

Kõik uute tantsude konkursile tantsu esitanud on ilmselt ootusärevust täis. Žürii on läbi vaadanud kõik videod. Veidi veel kannatust ja juba esmaspäeval avalikustame II vooru pääsenud tantsud.

Järgmisel nädalal toimuvad juba kolmandad ERRSi õpiampsude sarja koolitused. Registreeruma ootame kuni esmaspäevani (k.a) ikka meie kodulehel.

Tuletame meelde, et järgmise nädala laupäeval toimub meie üldkogu ja 34. sünnipäeva kontsert. Ootame kõiki liikmeid osalema, kes aga osaleda ei saa palun delegeeri oma hääl teisele liikmele.

Ilusat peagi saabuvat I adventi kõigile.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga