Infokillud 49/2022

Möödunud nädala laupäeval andsime oma 34. sünnipäeva kontserdil üle ka aasta tunnustused 2022. Kõik lokulaua laureaadid on kirjas meie kodulehel. Üks haaval tutvustame neid ka oma facebooki lehel, samas saab näha ka väikest galleriid kontserdist.

Esmaspäeval osalesid Erika ja Kadri Eesti Keele Instituudi korraldatud seminaril, kus tutvustati uuenenud ekilexi. Ekilex on keskkond, kuhu oleme sisestamas Eesti rahvatantsu oskusõnastiku termineid. Huvitatud leiavad juba sisestatud sõnad aga EKI sõnaveebist.

2025. aasta rahvamuusikapeo üldjuhi leidmiseks välja kuulutatud konkurss on lõppenud. Nüüd on komisjon asunud otsust langetama. Komisjoni kogunes selle nädala alguses ja nende hulgas on ka ERRSi esindus.

Selleks aastaks tõmbasime oma koolitustele joone alla laupäeval, kui Külli Kiivet rääkis hääle hoidmisest. Tegemist oli tõeliselt põneva ja silmaringi avardava koolitusega. Uued koolitused juba jaanuari keskel. Koolitustele registreerumine käib ikka läbi meie kodulehe. Aasta lõpus püüame ka teha kokkuvõtte juba laekunud tagasisidest meie koolitustele. Seda ikka selleks, et pakkuda veel põnevamaid koolitusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga