ERRSi nädala infokillud

Selle nädala suurimaks muutuseks on, et Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi liikmeskonnas on rahvamuusikute arv jõudsalt kasvanud, seega alates tänasest on seltsi uueks nimeks Eesti Rahvamuusika ja Rahvatantsu Selts. Seetõttu on toimunud muudatus ka meie nime lühendis ERRS, kus on ära vahetatud teine ja kolmas täht. Palume seda jälgida meie kodulehte külastades ja e-posti aadresse kasutades. Vastasel juhul ei jõua kirjad kohale.

Neljapäeval toimus kohtumine tantsude andmebaasi arendamiseks. Teema on pikalt laual olnud ja nüüd lõpuks on selgeks saanud, mida täpselt ja kuidas teha ning arendaja saab tööle asuda.

Alates tänasest kuni 1. maini on oodatud kõigi ettepanekud Ullo Toomi stipendiumi kandidaatide osas. Esitada tuleb need Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusse, Pärnu mnt 10, 10148 Tallinn, E-post: laulupidu@laulupidu.ee. Pikemalt saab Ullo Toomi fondi kohta lugeda meie kodulehelt, kust leiab ka kõik varasemad laureaadid.

Pühapäeval toimub järjekordne sündmus sarjas ERM tantsib, kus sel korral osaleb ka ERRSi direktor, et rääkida meie tegemistest.

Tuletame ka kõigile meelde, et esmaspäev 04. aprill on dokumentide saatmise tähtaeg, kui soovite endale taotleda tantsuspetsialisti kutset spetsialiseerumisega eesti rahvatantsule või rahvamuusikakollektiivi juhi pädevustunnistust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga