Kutsetunnistused

08.10.2021 väljastatud kutsetunnistused

Tantsuspetsialist, tase 5 Eesti rahvatants

1. Jane Kuusalu – Harjumaa
2. Krista Rikk – Paide
3. Kai Kiik – Saaremaa
4. Riina Undusk – Lääne-Virumaa
5. Vilja Vendelin-Reigo – Tartumaa

Tantsuspetsialist. tase 6 Eesti rahvatants

1. Anu Kurm – Pärnu
2. Kadri Aadma – Tallinn
3. Krista Tõldmaker – Raplamaa
4. Leaanika Parra – Tartumaa
5. Liina Viirsalu – Harjumaa
6. Maia Lepiste – Jõgevamaa
7. Maris Kriisa – Ida-Virumaa
8. Tiina Ilves – Põlva

Tantsuspetsialist, tase 7 Eesti rahvatants

1. Katrin Krause – Harjumaa
2. Ulvi Mägi – Raplamaa

Tantsuspetsialist, tase 8 Eesti rahvatants

1. Marina Kuznetsova – Tallinn
2. Ülo Luht – Tallinn
3. Linda Pihu – Harjumaa

28.05.2021 väljastatud kutsetunnistused

Tantsuspetsialist, tase 5 Eesti rahvatants

1. Maigi Taelma – Hiiumaa
2. Natalja Mõttus – Narva
3. Aime Vilu – Viljandimaa
4. Ege Hünerson – Pärnumaa
5. Eelika Krasmus – Harjumaa

Tantsuspetsialist, tase 6 Eesti rahvatants

1. Ülle Vaas – Järvamaa
2. Ave Naano – Pärnumaa

Tantsuspetsialist, tase 7 Eesti rahvatants

1. Natalja Rasskazova – Sillamäe

18.05.2021 väljastatud kutsetunnistused

Tantsuspetsialist, tase 5 Eesti rahvatants

1. Anneli Karma – Paide
2. Ija Luik – Tallinn
3. Kersti Liivak – Järvamaa
4. Maris Kull – Pärnumaa

Tantsuspetsialist, tase 6 Eesti rahvatants

1. Anne Tolk – Võrumaa
2. Anneli Villenthal – Tallinn
3. Helen Lagle – Tallinn
4. Helen Trug – Paide
5. Kaidi Pugal – Harjumaa
6. Kädi Pärnoja – Pärnumaa
7. Kätlin Merisalu – Paide
8. Malle Ormilaan – Pärnu
9. Mai-Liis Riimaa – Harjumaa
10. Marju Aul – Ida-Virumaa
11. Sirje Kiis – Jõgevamaa

Tantsuspetsialist, tase 7 Eesti rahvatants

1. Kristi Pajuste – Viljandi
2. Malle Nööp – Paide
3. Rita Mändla – Pärnumaa
4. Tiiu Aasa – Harjumaa
5. Andre Laine – Võru
6. Anne Paluoja – Raplamaa
7. Helen Reimand – Raplamaa
8. Maie Tammemäe – Viljandi
9. Jaanika Liiu – Tallinn

05.03.2021 väljastatud kutsetunnistused

Tantsuspetsialist, tase 5 Eesti rahvatants

1. Airika Vadi – Tartu

Tantsuspetsialist, tase 6 Eesti rahvatants

1. Britta Kaukver – Tallinn

26.02.2021 väljastatud kutsetunnistused

Tantsuspetsialist, tase 5 Eesti rahvatants

1. Birgit Kruuse – Tartu
2. David Truusa – Tallinn
3. Helena Mägi – Lääne-Virumaa
4. Joanna Kärt Pärtel – Pärnu
5. Kadri Mähar – Võrumaa
6. Kaia Tuhkur – Tartu
7. Kairi Aavere – Tallinn
8. Kristiina Vilipõld – Tallinn
9. Monika Kirss – Järvamaa
10. Riina Tammistu – Harjumaa

Tantsuspetsialist, tase 6 Eesti rahvatants

1. Andres-Aare Tooming – Harjumaa
2. Anu Kangur – Viljandimaa
3. Egert Eenmaa – Rakvere
4. Eneli Rüütli – Tallinn
5. Evi Vaher – Pärnumaa
6. Heli Tohver – Harjumaa
7. Kaja Naarits – Tallinn
8. Katrin Roodla – Tartu
9. Kerli Sirila – Järvamaa
10. Kristin Tagam – Tallinn
11. Liis-Katrin Avandi – Pärnu
12. Mae Viires – Tartumaa
13. Marianne Jaanson – Võrumaa
14. Tiina Saar – Pärnumaa
15. Tiia Kadalipp – Viljandi
16. Ülle Kepler – Tartu

Tantsuspetsialist, tase 7 Eesti rahvatants

1. Ave Alvre- Viljandimaa
2. Helgi Taelma – Hiiumaa
3. Kertu Alvre – Viljandimaa
4. Rauno Zubko – Tallinn
5. Ulrika Grauberg – Haapsalu

Tantsuspetsialist, tase 8 Eesti rahvatants

1. Agne Kurrikoff-Herman – Harjumaa
2. Elo Unt – Tallinn
3. Erika Põlendik – Harjumaa
4. Maire Udras – Võru
5. Tiiu Haljaste – Pärnumaa

21.12.2020 väljastatud kutsetunnistused

Tantsuspetsialist, tase 5 Eesti rahvatants

1. Tiiu Vellama – Järvamaa
2. Ruth Kaasiku – Järvamaa
3. Kelli Kärsna  – Tartu
4. Liis Tenno –  Põlvamaa
5. Pille Martpõld – Tartumaa

Tantsuspetsialist, tase 6 Eesti rahvatants

1. Triin Aas – Harjumaa
2. Marge Iho – Lääne-Virumaa
3. Maarika Tuttelberg – Harjumaa
4. Julia Tross – Tartumaa
5. Inga Leelanss  – Võrumaa
6. Maia Tõhk – Saaremaa
7. Janne Kuuskla – Harjumaa
8. Marve Nakus – Soome
9. Anne Jürimäe – Tartumaa

Tantsuspetsialist, tase 7 Eesti rahvatants

1. Kaire Ojavee –  Valgamaa
2. Anita Kreen – Tartu
3. Madli Teller – Tartu
4. Anne Keerd – Saaremaa
5. Tiiu Laurimaa – Rapla

Tantsuspetsialist, tase 8 Eesti rahvatants

1. Vaike Rajaste – Viljandimaa
2. Uve Saar – Tartu

25.06.2020 väljastatud kutsetunnistused

Tantsuspetsialist, tase 5 Eesti rahvatants

1. Annika Joy Meitern – Tartu
2. Krõõt Kilvet – Tallinn
3. Mariann Pärnoja – Pärnumaa
4. Tiina Tuhkur – Tartu
5. Raul Markus Vaiksoo – Tartu

Tantsuspetsialist, tase 6 Eesti rahvatants

1. Age Tekku – Raplamaa
2. Anli Soosaar – Harjumaa
3. Dagmar nakus – Tallinn
4. Egne Liivalaid – Lääne-Virumaa
5. Erika Tee – Pärnumaa
6. Eva Seera – Järvamaa
7. Eve Lutter – Harjumaa
8. Ilme Laagriküll – Harjumaa
9. Kaie Metsallik – Tallinn
10. Kaie Tali – Tartumaa
11. Liina Sauk – Tartu
12. Marge Luude – Põlva
13. Margit Metsla – Tartu
14. Maria Sikk – Valga
15. Marita Kutsar – Paide
16. Mirjam Sirkas – Harjumaa
17. Reet Sillavee – Tallinn
18. Robin Gielen – Tartu
19. Tiiu Üksik – Tallinn
20. Trine Uusen – Tartu

Tantsuspetsialist, tase 7 Eesti rahvatants

1. Astrid Väizene – Harjumaa
2. Aveli Asber – Põlva
3. Jaan Ulst – Tartumaa
4. Kati Grauberg-Longhurst – artu
5. Kärt Vuks – Tartumaa
6. Külli Petersell – Tartu
7. Lea Kurvits – Tartumaa
8. Liina Eero – Tallinn
9. Mall Paulus – Tallinn
10. Maria Uppin-Sarv – Tallinn
11. Meelika Kaarna – Tartu
12. Ulla Helin-Mengel – Pärnu

Tantsuspetsialist, tase 8 Eesti rahvatants

1. Helena-Mariana Reimann – Tallinn
2. Leili Väisa – Võrumaa
3. Sille Kapper – Tallinn
 

27.01.2020 väljastatud kutsetunnistused

Tantsuspetsialist, tase 5 Eesti rahvatants

1. Silja Ruus – Harjumaa
2. Annika Noor – Harjumaa

Tantsuspetsialist, tase 6 Eesti rahvatants

1. Kaia Kärner – Tallinn

Tantsuspetsialist, tase 7 Eesti rahvatants

1. Kristiina Siig – Tallinn
2. Karel Vähi – Tallinn

Tantsuspetsialist, tase 8 Eesti rahvatants

1. Kalev Järvela – Tallinn

30.12.2019 väljastatud kutsetunnistused

Tantsuspetsialist, tase 5 Eesti rahvatants

1. Kadri Karin – Tallinn
2. Karin Saar – Tallinn
3. Maiju Kerme – Tallinn
4. Hedvig Haarde – Harjumaa
5. Aveli Vellerind – Tallinn
6.Siret Vaiklo – Harjumaa
7. Kairi Lehtpuu – Harjumaa

Tantsuspetsialist, tase 6 Eesti rahvatants

1. Mait Pinsel – Tallinn

16.12.2019 väljastatud kutsetunnistused

Tantsuspetsialist, tase 5 Eesti rahvatants

1. Ave Erikso – Saaremaa
2. Külli Kornav – Tartumaa
3. Ly Ant – Jõgevamaa
4. Ly Tommingas – Raplamaa
5. Triinu Sikk – Lääne-Virumaa

Tantsuspetsialist, tase 6 Eesti rahvatants

1. Karin Uusküla – Jõgevamaa
2. Riina Gilden – Läänemaa
3. Birgit Mets – Jõgeva

01.06.2018 väljastatud kutsetunnistused

Rahvatantsuspetsialist tase 7

1. Ave Anslan – Jõgevamaa
2. Karin Soosalu – Harjumaa
3. Kristi Aitsam – Tallinn
4. Marius Aave – Tartu

Rahvatantsuspetsialist tase 6

1. Clelia Madi – Pärnu
2. Heleri Huuse – Põlvamaa
3. Ingrid Jasmin – Pärnu
4. Kersti Truverk – Saaremaa
5. Laura Mander – Viljandi
6. Olga Halliksaar – Ida-Virumaa
7. Raivo Erm – Pärnu
8. Reelika Poroson – Viljandi
9. Taivo Aljaste – Ida-Virumaa
10. Urmas Laigna – Tallinn
11. Vaili Viirlaid – Ida-Virumaa

20.12.2017 väljastatud kutsetunnistused

Rahvatantsuspetsialist tase 8

1. Kadri Tiis – Harjumaa


Rahvatantsuspetsialist tase 6

1. Marika Järvet – Jõgeva
2. Krista Kukk – Harjumaa
3. Liia Lees – Haapsalu
4. Eena Mark – Saaremaa
5. Virve Muser – Jõgevamaa
6. Viive Reiman – Pärnumaa
7. Ulvi Riitsalu – Valgamaa
8. Eve Rink – Viljandimaa
9. Liudmila Turaeva – Ida-Virumaa
10. Indrek Varik – Põlvamaa
11. Virge Varilepp – Saaremaa
12. Inga Väli – Järvamaa


Rahvatantsuspetsialist tase 5

1. Kerli Relli – Lääne-Virumaa
2. Mare Sipsaka – Harjumaa

27.12.2016 väljastatud kutsetunnistused

Rahvatantsuspetsialist tase 6

1. Meelika Kaarna – Tartu
2. Viivika Kook – Tartumaa
3. Kristel Maruste – Tartu
4. Mari Rüütli –  Põlvamaa
5. Maris Toomel – Ida-Virumaa
 

Rahvatantsuspetsialist tase 5

1. Kadri Aadma – Tallinn
2. Merike Hobolainen – Ida-Virumaa
3. Kerli Kasar – Tartumaa
4. Kristine Diane Liive – Tallinn
5. Kätlin Merisalu – Järvamaa
6. Liina Roop – Harjumaa
7. Raina Soosaar – Läänemaa
8. Elen Sukamägi – Tartu
9. Raivo Suni – Jõgevamaa
10. Age Tekku – Raplamaa
11. Tiiu Üksik – Tallinn
 

Kõik kehtivad kutsetunnistused:

https://www.kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsetunnistused

Väljaandjaks vali Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts