Parimad "Kolmõpuari" esitused on valitud!

29. aprill oli rahvusvaheline tantsupäev, mille puhul kutsusime kõiki huvilisi üles tantsima Kihnu saarelt pärit rahvatantsu "Kolmõpuari". Nüüd on välja valitud lemmikud ning väljakuulutatud eriauhinnad. Suur aitäh kõikidele, kes meile oma videod saatsid.

TULEMUSED

Rahva lemmik – Kohila Gümnaasium
ERRSi lemmik – Inspired & MBD


Eriauhinnad:
1. Tallinna Reaalkool – parim gümnaasium
2.  Metsküla Algkool – parim algkool
3. Tallinna Südalinna Kooli 1A klass – parim 1. klass
4. Tõrva lasteaed Mõmmik – parim lasteaed
5.  Kõlleste Vallavalitsus – kõige tantsulisem vallavalitsus
6. Rahandusministeerium – kõige tantsulisem ministeerium
7. Sagadi mõisa, muuseumi, hotelli ja looduskooli tantsurühm „Fockiratas“ – kõige tantsulisem mõis
8. Hotell "Pesa" töökollektiiv – kõige tantsulisem ja musikaalsem hotell
9. Vormsi Lasteaed-Põhikool – kõige nunnum Kolmõpuari
10. Valga tanturühm Rukkilill – kõige mõnusam Kolmõpuari
11. Valga lasteaed Pääsuke – kõige röövellikum Kolmõpuari
12. Tallinna Lepistiku Lasteaia Mesikäppade rühm – kõige püüdlikum Kolmõpuari
13. Kohtla-Järve Kultuurikeskuse seltskonnatantsurühm REVERANS – kõige elegantsemalt tantsitud Kolmõpuari
14. Raikküla Kool – kõige vapram ja keerutavam Kolmõpuari
15. Riisipere rahvatantsurühm Roosi II – kaunim vaatajatele esitatud Kolmõpuari
16. Portlandi rahvatantsurühm Tulehoidjad – kõige kaugemal tantsitud Kolmõpuari
17. Iirimaa eesti naisrühm Iiris ja Leprechaun – rahvusvahelise koostöö eripreemia
18. Halliste Rahvamaja memmede tantsurühm SÕSARE – kauni ja väärika Kolmõpuari eripreemia
19. Kihnu Kool  – tõelise pärimuse eripreemia
20. Veeteede Ameti naisrühm – video ja lavastuse eripreemia
21. Kivi-Vigala Põhikool – suurte ja väikeste koostantsimise preemia
22. Tartu Tamme Gümnaasiumi 10M klass – lennukate gümnasistide eripreemia
23. Vääna Mõisakool – filmi eriauhind


Kõik Kolmõpuari auhinnapälvijad saavad kutse sügisel toimuvale ERRS 27. sünnipäevapeole, mis on ühtlasi suur tänamise ja tunnustamise üritus.
Videosid on veelkord võimalik vaadata SIIT (enam ei ole vaja hääletada).


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Toropi-simman 2020

07. märts 2020

Loe veel VII Tallinna ja Harjumaa talvine tantsupäev "Kolmteist õnne keerutust"

13. märts 2020, Tallinn

Loe veel Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli kontsert „Olemise mustrid“

14. märts 2020, Tartu

Loe veel Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad 15 - kontsert-lavastus "Elumere ainetel"

27. märts 2020, Tallinn

Loe veel Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli kontsert „Olemise mustrid“

29. märts 2020, Rakvere teater

Loe veel Õpetajate rahvatantsurühmade festival

18. aprill 2020, Haapsalu

Loe veel XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprill 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel Baltikum tantsib

25.-26. aprill, Paide ja Tartu

Loe veel Tantsuansambel Lee kevadkontsert

02. mai 2020, Tallinn

Loe veel Traditsioonilise tantsu festival Sabatants 2020

14.-16. mai 2020, Tallinn

Loe veel Võnnu Kaera-Jaan XXII

16. mai 2020 , Võnnu

Loe veel XIII vabariiklik koolinoorte rahvatantsufestival

16.-17. mai 2020, Viljandi

Loe veel Tartumaa tantsupidu “Päev Emajõel”

07. juuni 2020, Tartu

Loe veel II Seto Tandsopido KAGOH KUL`ATASÕ`

27. juuni 2020, Värska

Loe veel Pärimustantsu festival Pärimuse Pundar

27.-28. juuni 2020

Loe veel Tantsulavastus "Õnneotsija"

11.-12. juuli 2020, Võrumaa

Loe veel RKS Kirmase 35.juubelikontsert "Soovide puu"

14. november 2020, Pärnu

Loe veel Uute tantsude konkurss 2020

21. november 2020, Paide

Loe veel Rahvatantsuansambel Tarvanpää juubelikontsert

15. mai 2021, Rakvere

Loe veel IV Kagu-Eesti tantsupidu

30. mai 2021, Põlva

Loe veel Tantsuansambel Tuisuline 70. aastapäeva kontsert

10. aprill 2021, Tallinn

III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021

XIII noorte laulu- ja tantsupidu

1.-3. juuli 2022