Parimad "Kolmõpuari" esitused on valitud!

29. aprill oli rahvusvaheline tantsupäev, mille puhul kutsusime kõiki huvilisi üles tantsima Kihnu saarelt pärit rahvatantsu "Kolmõpuari". Nüüd on välja valitud lemmikud ning väljakuulutatud eriauhinnad. Suur aitäh kõikidele, kes meile oma videod saatsid.

TULEMUSED

Rahva lemmik – Kohila Gümnaasium
ERRSi lemmik – Inspired & MBD


Eriauhinnad:
1. Tallinna Reaalkool – parim gümnaasium
2.  Metsküla Algkool – parim algkool
3. Tallinna Südalinna Kooli 1A klass – parim 1. klass
4. Tõrva lasteaed Mõmmik – parim lasteaed
5.  Kõlleste Vallavalitsus – kõige tantsulisem vallavalitsus
6. Rahandusministeerium – kõige tantsulisem ministeerium
7. Sagadi mõisa, muuseumi, hotelli ja looduskooli tantsurühm „Fockiratas“ – kõige tantsulisem mõis
8. Hotell "Pesa" töökollektiiv – kõige tantsulisem ja musikaalsem hotell
9. Vormsi Lasteaed-Põhikool – kõige nunnum Kolmõpuari
10. Valga tanturühm Rukkilill – kõige mõnusam Kolmõpuari
11. Valga lasteaed Pääsuke – kõige röövellikum Kolmõpuari
12. Tallinna Lepistiku Lasteaia Mesikäppade rühm – kõige püüdlikum Kolmõpuari
13. Kohtla-Järve Kultuurikeskuse seltskonnatantsurühm REVERANS – kõige elegantsemalt tantsitud Kolmõpuari
14. Raikküla Kool – kõige vapram ja keerutavam Kolmõpuari
15. Riisipere rahvatantsurühm Roosi II – kaunim vaatajatele esitatud Kolmõpuari
16. Portlandi rahvatantsurühm Tulehoidjad – kõige kaugemal tantsitud Kolmõpuari
17. Iirimaa eesti naisrühm Iiris ja Leprechaun – rahvusvahelise koostöö eripreemia
18. Halliste Rahvamaja memmede tantsurühm SÕSARE – kauni ja väärika Kolmõpuari eripreemia
19. Kihnu Kool  – tõelise pärimuse eripreemia
20. Veeteede Ameti naisrühm – video ja lavastuse eripreemia
21. Kivi-Vigala Põhikool – suurte ja väikeste koostantsimise preemia
22. Tartu Tamme Gümnaasiumi 10M klass – lennukate gümnasistide eripreemia
23. Vääna Mõisakool – filmi eriauhind


Kõik Kolmõpuari auhinnapälvijad saavad kutse sügisel toimuvale ERRS 27. sünnipäevapeole, mis on ühtlasi suur tänamise ja tunnustamise üritus.
Videosid on veelkord võimalik vaadata SIIT (enam ei ole vaja hääletada).


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Rahvatantsuselts Pääsuke 40 juubel

23. november 2019, Alexela kontserdimaja

Loe veel Rahvatantsuansamblite Liidu kontsert

23.-24. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni tantsude võistutantsimine

30. november 2019

Loe veel Ilma Adamsoni juubelikontsert "Selle ilosa ilma päält.."

01. detsember 2019, Alexela Kontserdimaja

Loe veel ERRSi aastapäevakontsert ja aastatunnustuste üleandmine

07. detsember 2019, Mustamäe Kultuurikeskus Kaja

Loe veel Jõhvi naisrühm Gevi 55. juubelikontsert "Aja mustrid ja värvid"

07. detsember 2019 kell 15.00, Jõhvi Kontserdimaja

Loe veel III Võru talvine tantsupäev „Egast nukast kerko man“

08. detsember 2019, Võru

Loe veel A. Raudkatsi tantsude võistutantsimise festival

14.-15. veebruar 2020

Loe veel TÜ Rahvakunstiansambli 75. aastapäeva juubelikontsert

14. märts 2020, Tartu

Loe veel XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

25.-26. aprill 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel II Seto Tantsopidu KAGOH KUL`ATASÕ`

27. juuni 2020, Värska

Loe veel Pärimustantsu festival Pärimuse Pundar

27.-28. juuni 2020

Loe veel Tantsuansambel Tuisuline 70. aastapäeva kontsert

10. aprill 2021, Tallinn

III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021