Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke tantsuetendus TIINA ja MARI

29. mai 2020

29. mail 2020 kell 19.00
Alexela Kontserdimajas

Lavastajad: Helena-Mariana Reimann, Oliver-Marcus Reimann
Koreograafid: Ene Jakobson, Helena-Mariana Reimann, Liina Eero

Etenduses osalevad kõik Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambli Sõleke
laste- ja noorterühmade tantsijad

Piletid müügil Piletilevis
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke tähistab 29. mail Alexela Kontserdimajas suurejoonelise tantsuetendusega „Tiina ja Mari“ oma looja ja pikaaegse juhi Ene Jakobsoni 75. juubelit. Etendusse on kaasatud ligi 250 tantsijat beebidest kuni gümnaasiumiõpilasteni. Idee pärineb eesti kirjandusklassiku A.Kitzbergi näidendil „Libahunt“, mille on tantsukeelde tõlkinud Sõlekese õpetajad ja koreograafid. Lavastajad ja koreograafid on Helena-Mariana Reimann, Ene Jakobson ja Liina Eero. Tantsude õpetamise ja repeteerimisega tegelesid Jaanika Liiu, Kristina Sorgus, Liise-Marie Roosaar.
Tantsulavastus “Tiina ja Mari” ühendab endas eesti rahvapärimuse, kaasaegse tantsu ja erinevate autorite rahvapillimuusika. Lavastuse eesmärk on arendada lapsi ja noori mitmekülgselt ja anda neile uusi kogemusi. Valitud tantsijad saavad ennast proovile panna erinevate karakteritega soolorollides.
Etenduse järel saavad meie gümnaasiumilõpetajad pidulikult kätte Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke neljaastmelise tantsukoolituse lõputunnistused.
Seejärel on külalistel võimalus õnnitleda meie ansambli juhti Ene Jakobsoni.

Peaosades: Karita Helde, Greta Perolainen, Kris Holtsman, Claudia Bubert, Kristelle Uus, Hannes Vaabel
Kõrvalosades: Rika Rõõmusaar, Hans-Märten Liiu, Triin Veinberg , Laur-Eric Rattus, Janeli Välk, Karl Sten Kõrgmaa, Marie Helene Koppel, Tuuli Rinde, Liisi Kask, Merili Aitsam
Massistseenides: Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambli Sõleke tantsijad